Nostril w nosie – co należy wiedzieć na ten temat?

Nostril w nosie jest ozdobą, którą można spotkać powszechnie. Może nie jest tu mowa o większości społeczeństwa, ale duża ilość osób może pochwalić się ozdobą, która została umieszczona w płatku nosa. Kolczyki nostril można umieścić z prawej lub lewej strony. Co odważniejsze osoby decydują się na to, aby kolczyk umieścić po obu stronach nosa. Co jeszcze należy wiedzieć na ten temat? Czy samo przekłucie jest bardzo bolesne?

Wysoko lub nisko

Mówiąc o nostril, często można spotkać się z określeniem high lub standard. To pierwsze odnosi się do ozdób, jakie umieszczane są nieco wyżej w płatku nosa. Nostril kolczyk standard umieszczony jest nieco niżej. Może ciężko wyobrazić sobie taką różnicę w wysokości – w szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę małą powierzchnię nosa – ale z takimi określeniami można spotkać się w profesjonalnych salonach piercingowych, gdzie kolczyk nostril jest zakładany.

Ozdoba dla każdego

Kolczyki w nosie nostril znane są już od wielu lat. Zaraz po uszach, nos należy chyba do najchętniej przekuwanych. Nie brakuje chętnych kobiet, jak również mężczyzn na to, aby umieścić nostril kolczyk w nosie. I to nawet, jeżeli chodzi o osoby w różnym wieku. Chętnie decydują się na to nastolatki, ale nawet osoby po 40stce również decydują się na tak szaloną ozdobę, która nadaje nieco mocniejszego charakteru. Kolczyk do nostrila na pewno jest dobrą propozycją, która spodoba się wielu osobom – nawet, jeżeli mowa jest o akceptacji różnych środowisk, w jakich żyje się na co dzień.