Wyjątkowe kolczyki plugi

Plug piercing nie od dziś cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku. Chętnie sięgamy po wyjątkowe kolczyki plugi, jakie bardzo ciekawie się prezentują. Pamiętajmy o tym, aby wybrać salon, w których fachowo wykonamy przebicie uszu. Jak wyglądają kolczyki plugi? Jakie mają zalety? Dlaczego warto na nie postawić?

Plug do ucha

Tunele są niezwykle popularnym rodzajem kolczyków, jakie umieszcza się w małżowinie usznej, na płatku ucha. Jest to miejsce, gdzie nie ma chrząstki, dlatego zachować można elastyczność i postawić na taki rozmiar, jaki doskonale spełni nasze oczekiwania. Uzyskanie otworu na plugi wymaga zastosowania spirali i rozpychaczy do uszu. Oba te sposoby są bezpieczne i niwelują ryzyko zbierania się fałdy skóry, która mogłaby prowadzić do powstania blow-outu. Plugi do uszu bardzo gustownie się prezentują i dodają charakteru każdej osobie. 

Plug piercing

Piercing jest wykonywane przez doświadczone osoby, które doskonale znają się na swojej pracy. Wybór idealnego salonu piercingu nie jest łatwym zadaniem. Na początku zastanówmy się, jakie efekty chcemy uzyskać. Następnie poszukajmy specjalisty, który wykona plug piercing. Kolczyki plugi z powodzeniem zakupimy w internetowych sklepach, gdzie szeroka oferta sprzedażowa (zobacz tutaj) daje sporo możliwości. Z takimi ozdobami podkreślimy swoją indywidualność i dodamy sobie odwagi. Zabieg nie jest skomplikowany i bolesny, co jest kolejną zaletą. Nowoczesne kolczyki plugi przyciągają uwagę i dają sporo nowych możliwości co do ozdabianiu uszu na co dzień.