Asortyment w Alfaparf Milano – blisko 200 produktów z Italii

Alfaparf Milano to włoska marka produkująca wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Historia firmy rozpoczęła się w 1980 roku, kiedy to mediolański chemik i fryzjer Roberto Franchina stworzył własną linię szamponów i balsamów. Pierwsze produkty były sprzedawane wyłącznie w salonach należących do Roberto Franchina.

Szeroki asortyment Alfaparf

Alfaparf

Z czasem marka Alfaparf została znacznie rozbudowana i dziś obejmuje ponad 160 pozycji do pielęgnacji włosów. To nie tylko szampony, odżywki i balsamy: firma produkuje środki do stylizacji, koloryzacji, prostowania, a nawet odbudowy włosów. Wszystkie kosmetyki Alfaparf są profesjonalnej jakości, dzięki czemu są używane przez stylistów w salonach kosmetycznych na całym świecie. Specyficzne formuły pozwalają zachować zdrowe włosy, nadają im połysk i objętość.

W skład linii Alfaparf Milano wchodzi również seria produktów do pielęgnacji skóry – olejki, kremy i maseczki do twarzy, ciała i rąk. Oprócz tej linii jest jeszcze jedna – dla mężczyzn: w niej znajdują się szampony, balsamy i inne środki do pielęgnacji męskich włosów.

Kosmetyki do włosów Alfaparf dla profesjonalistów

Linie produktów Alfaparf Milano oferują delikatną dla włosów i skóry głowy pielęgnację, i obejmują jedne z najlepszych szamponów, odżywek i kuracji, które są dostępne zarówno dla konsumentów, jak i profesjonalistów. Ponadto Alfaparf Milano oferuje pełną linię kosmetyków profesjonalnych, w tym kosmetyki do włosów, makijażu, pielęgnacji skóry, produkty do paznokci i ochrony przeciwsłonecznej.

Podsumowanie

Alfaparf Milano to włoska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją kosmetyków, dermokosmetyków i farb do włosów. Produkty firmy skupiają się przede wszystkim na pielęgnacji i stylizacji włosów. Marka jest jedną z najpopularniejszych na świecie i posiada szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i konsumentów.