fake bake

Samoopalacz w płynie wygodny w aplikacji i szybki w działaniu

Samoopalacz z serii fake bake cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż jest bardzo wydajny, dodatkowo łatwo się go nakłada bez marnowania preparatu. Jego cechą szczególną jest wydajność, piękny zapach i długotrwałe działanie. Nadaje się on do każdego rodzaju skóry, zarówno do normalnej, suchej jak i mieszanej. Może być on stosowany przez posiadaczki jasnej karnacji, średniej bądź ciemnej.

Samoopalacz dla posiadaczek jasnej i ciemnej karnacji

Rekomendowany czas trzymania kosmetyku na skórze w przypadku jasnej karnacji powinien wynosić 60 minut. Osoby posiadające średnią karnację mogą przedłużyć ten okres czasu do dwóch godzin. Natomiast dla posiadaczek ciemnej karnacji może być polecany czas do nawet 3 godzin. Produkt jest pozbawiony parabenów, konserwantów. Ma on lekką, przyjemną do nakładania formułę. Jest przyjazny dla wegan, gdyż nie był testowany na zwierzętach.

Produkt kosmetyczny, który gwarantuje piękną opaleniznę

fake bake

Samoopalacz w płynie fake bake 60 minutes oferowany jest wraz z rękawicą, która posiada właściwości wodoodporne. Pomaga ona równomiernie rozłożyć produkt na całym ciele, nie pozostawiając przy tym żadnych smug. Produkt kosmetyczny posiada wysoce skoncentrowaną kombinację składników, które nie uczulają i nie podrażniają naskórka. Z pewnością preparat ten spełni oczekiwania osób, które w niezwykle krótkim czasie chcą się opalić i to w sposób równomierny. Ten produkt kosmetyczny:

  • nie podrażnia skóry,
  • nadaje przyjemną opaleniznę,
  • działa w przeciągu jednej godziny,
  • jest pozbawiony konserwantów.