neonail-duo-acrylgel-zestaw

Jak stworzyć idealnie piękne i długie paznokcie?

Wiele kobiet marzy o niesamowicie pięknych i długich paznokcia, zwłaszcza gdy naturalna płytka paznokcia jest łamliwa i słaba. Na szczęście istnieje wiele sposobów przedłużania paznokci. Sprawdźmy jakie?

Paznokcie żelowe

Jedna z najpopularniejszych metod przedłużania paznokci. Pozwala na uzyskanie nienagannego kształtu paznokcia, tworząc krzywą C. Zdarza się jednak, że spływa on z paznokcia, dlatego jest to metoda, w której każdy paznokieć z warstwą żelu musi zostać szybko utwardzony w lampie, aby uniknąć ego spłynięcia. Oczywiście efekty są zadowalające i mają mnóstwo zwolenników, ze względu na niezwykle trwały i wspaniały efekt końcowy. 

Paznokcie akrylowe

neonail-duo-acrylgel-zestaw

To również bardzo popularna i najstarsza metoda przedłużania, która nie wymaga użycia lampy do utwardzania. Materiał jest twardy, jednak nie jest tak elastyczny, jak żel. Minusem jest także zapach i dużo mniej naturalny wygląd paznokci niż w przypadku metody żelowej. Związane jest to z dość grubą warstwą akrylu, które należy aplikować dla uzyskania pożądanego efektu.  

Połączenie dwóch metod – innowacja acrygel

Połączenie metody żelowej z akrylową w neonail duo acrylgel zestaw (https://puderek.com.pl/8147-neonail-duo-acrylgel-zestaw-startowy-formy-akcesoria-gratis.html), pozwala uzyskać nienaganny manicure. Sposób ten to prawdziwa rewolucja w świecie manicure. Łączy w sobie zalety żelu i akrylu, usuwając przy tym wady tych rozwiązań. W produkcie tym zapach akrylu jest nieodczuwalny, a masa jest niezwykle elastyczna i trwała. Paznokcie zyskują niesamowicie naturalny wygląd, co ważne dla posiadaczek przedłużanych paznokci.