olaplex 0

Olaplex 0: profesjonalny system kosmetyczny we własny domu

Olaplex 0 jest kosmetykiem, który został stworzony na potrzeby profesjonalnych salonów kosmetycznych. Początkowo był wykorzystywany tylko na ich potrzeby, jednak z czasem zaproponowano jego wdrożenie do sklepów i drogerii. Cieszy się wysokim zainteresowaniem ze względu na skład, który zawiera opatentowany składnik w formule OLAPLEX. Najwyższą skutecznością cieszy się w połączeniu z innymi kosmetykami z tej serii – w tym Olaplex 3.

Mocne i zrewitalizowane włosy już po 3 zastosowaniach

olaplex 0

Regularne stosowanie kosmetyku Olaplex 0 pozwala na utrzymanie mocnych i zrewitalizowanych włosów. Już po trzech zastosowaniach widać wyraźną zmianę. Włosy przestają być suche, nie kruszą się, a ich struktura pozwala na wygodne rozczesywanie. Z tego względu świetnie sprawdza się w połączeniu z zabiegami koloryzacji, ondulacji i rozjaśniania. Niweluje on skutki uboczne tych zabiegów i pozwala cieszyć się zdrowymi włosami przez cały czas.

Koncentracja składników jest na tyle wysoka, że wystarczy kilka ml preparatu na całą powierzchnię skóry głowy. W zestawie znajduje się Olaplex 0 zawierający składniki takie jak:

  • Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate,
  • sok z liści aloesu.

Korzystaj ze wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą Olaplex

Kosmetyk Olaplex jest inspirowany zabiegiem o tej samej nazwie. Aby uzyskać ten sam efekt który widoczny jest po zastosowaniu zabiegów w salonie, warto stosować ten kosmetyk jako pierwszy krok przed drugą częścią zabiegu, którą jest Olaplex 3 – hair perfector.

Zabieg stosuj kilka razy w tygodniu. Wystarczy 10 minut, aby Twoje włosy zaczęły wracać do lśniącego, nawilżonego i porywającego stanu.