manicure

Pyłki do paznokci – kiedy warto ich używać?

Można zauważyć, że sklepy internetowe oraz stoiska z akcesoriami do manicure wyposażone są w rozmaite dodatki, które mają sprawić, że paznokcie u stóp i rąk będą efektowniejsze i kobiece. Panie mogą więc wyposażyć się w różnorodne naklejki, brokaty, cyrkonie czy popularne w ostatnim czasie – pyłki do paznokci, dzięki którym można stworzyć na płytce naprawdę ciekawy efekt. Co warto wiedzieć o takich dodatkach oraz jak je stosować? Poniżej kilka, cennych wskazówek.

Cyrkonie, naklejki i inne ozdoby


Jeśli chodzi o manicure czy pedicure – zmienia się on z sezonu na sezon. Wiele pań nadal zostaje przy klasycznych kolorach i od wielu lat maluje paznokcie na stonowany, jednolity odcień. Inne panie, wolą odrobinę szaleństwa, dlatego też chętnie podpatrują to co styliści paznokci co jakiś czas im proponują. A tu wybór jest naprawdę ogromny. Zarówno jeden paznokieć, jak i wszystkie można ozdobić ciekawymi elementami, które dodadzą całości uroku i klasy. Wszelkie cyrkonie, dżety czy naklejki kupione w profesjonalnych sklepach kosmetycznych pozwolą panią stworzyć na ich dłoniach lub stopach oryginalny i unikatowy wzór.

Pyłek do paznokci hybrydowych – to warto wiedzieć


Czy któraś z pań nie spotkała się z takimi zwrotami jak np. „efekt lustra”, czy „efekt syrenki”? Są to bardzo modne i popularne trendy w manicurze. By na paznokciach pań stworzyć właśnie taki ciekawy efekt wystarczy kupić odpowiednie i trwałe pyłki do paznokci. Pyłek do paznokci hybrydowych stosuje się na kolor i po jego precyzyjnym nałożeniu – należy nałożyć top oraz całość dodatkowo utwardzić w lampie. Prawda, że proste?