Kępki rzęs – stwórz idealną stylizację dla siebie!

Sztuczne rzęsy świetnie nadają się do podkreślenia oczu. W sprzedaży można znaleźć nie tylko praktyczne rzęsy na paskach, ale również kępki rzęs, którymi można dowolnie modelować oko. Wtedy stworzenie idealnej stylizacji jest jeszcze łatwiejsze!

Czym są rzęsy w kępkach?

Rzęsy w kępkach to nic innego, jak specjalne sztuczne rzęsy, które posiadają postać kilku włosków zebranych w jedną kępkę. Taka forma rzęs powoduje, że dają on o wiele większe możliwości przy wykonywaniu makijażu oczu.

Do dyspozycji są dzisiaj różne warianty takich sztucznych rzęs. Jednymi z najpopularniejszych produktów są kępki rzęs Ardell, które mają wiele fanek zarówno wśród początkujących, jak również bardziej doświadczonych stylistek rzęs.

Rzęsy w kępkach – rodzaje

Dostępne w sprzedaży sztuczne rzęsty w kępkach Ardell oraz innych marek oferowane są w wielu wariantach do wyboru. Można podzielić je między innymi pod kątem:

• Długości rzęs – dostępne są rzęsy krótkie, średnie oraz długie.
• Gęstości rzęs – jest to związane z liczbą włosków w kępce.
• Obecnością węzełka na końcu kępki – kępki Ardell można kupić jako bezwęzełkowe knot-free oraz węzełkowe knotted.
• Kolorystyka – klasyczna kępka rzęs Ardell oraz innych marek ma kolor czarny, ale w sprzedaży można znaleźć także modele o innych kolorach.

Jak stosować kępki rzęs?

Stosowanie oferowanych przez Ardell kępek rzęs oraz kępek oferowanych przez inne marki jest bardzo łatwe, chociaż wymaga wprawy, aby uzyskać idealny makijaż oka.

Dla początkujących lepsze będą oferowane przez Ardell kępki knotted, czyli z węzełkami, które są łatwiejsze w nakładaniu. Kępki, podobnie jak rzęsy na pasku, klei się z wykorzystaniem kleju do rzęs – najlepiej zdecydować się na ten przezroczysty, który zapewnia idealne wykończenie make-upu.

Jeśli zatem chcesz uzyskać stylowy efekt makijażu oczu, pomyśl o zastosowaniu kępek rzęs!

Warto odwiedzić sklep Darmar pl