Ardell – kultowe kleje do sztucznych rzęs

Marka Ardell posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów przeznaczonych do stylizacji rzęs dla amatorek i profesjonalistek. Wśród popularnych kosmetyków tej marki znajdują się kleje do sztucznych rzęs, które zapewniają doskonałe efekty na cały dzień.

Klej do rzęs – niezbędny do rzęs na pasku i w kępkach

W sprzedaży można znaleźć obecnie dwa główne rodzaje rzęs sztucznych – są to rzęsy na elastycznych, cienkich paskach, a także rzęsy w kępkach.

Do każdego typu tych rzęs konieczny będzie klej do sztucznych rzęs Ardell, którego głównym zadaniem jest przytrzymanie rzęs na powiece. Dobre kleje tego typu mogą zapewnić trwałe i bezpieczne mocowanie rzęs nawet przez 24 godziny.

Ardell – kleje do każdego typu rzęs

Marka Ardell oferuje pełną gamę produktów dedykowanych do stylizacji rzęs. W jej asortymencie znajdują się również kleje do rzęs Ardell, który mają wiele pozytywnych opinii.

Każdy klej do rzęs Ardell powstaje z najwyższej jakości składników, które zapewniają maksymalne trzymanie rzęs na powiece i przy tym są bezpieczne w użytkowaniu – nie powodują one podrażnienia oczu oraz skóry powiek.

Oferowane przez Ardell kleje nadają się do:

• rzęs na paskach – zarówno tych naturalnych, jak również syntetycznych
• połówek rzęs – są stosowane w zewnętrznych kącikach oczu
• rzęs w kępkach – oferowany przez Ardell klej do kępek ułatwia indywidualnie przyklejanie kępek rzęs

Gdzie można kupić kleje do rzęs od Ardell?

Aktualnie oferowane przez Ardell kleje do kępek, rzęs na paskach oraz do innych typów rzęs można zakupić w wielu sklepach.

Są one dostępne zarówno w stacjonarnych drogeriach, ale również można zamówić je w sklepach internetowych.

Gdy zatem celem jest wyrazisty, atrakcyjny makijaż oczu, w takim przypadku warto zdecydować się na skorzystanie z klejów do rzęs oferowanych przez firmę Ardell. To najwyższej jakości produkty, które chętnie kupowane są zarówno przez amatorki, jak i przez doświadczone stylistki rzęs.