Dla kogo Revlon Colorstay?

Kosmetyki marki Revlon cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego: wszelkie ich kosmetyk do makijażu nieustająco zadziwiają wysoką jakością i świetną trwałością.

Aż 90 lat doświadczenia

Kosmetyki Revlon, jak i sama firma, powstała w latach 30-tych XX wieku na Manhattanie. Początkowo, firma tworzyła wyłącznie lakiery do paznokci, a obecnie ich oferta jest znacznie bogatsza i obejmuje szereg kosmetyków do makijażu.

W ofercie Revlon można znaleźć między innymi kosmetyki do cery tłustej, a także normalnej i suchej. Tak szeroki wybór sprawia, że każda kobieta jest w stanie znaleźć coś dla siebie wśród gamy ich produktów.

Doskonałe krycie dla cery tłustej

Revlon Colorstay to seria podkładów, które zostały stworzone z myślą o paniach o tłustej cerze. Problematyczna skóra, która prowadzi znaczną nadprodukcję sebum potrafi stanowić duży problem.

Formuła podkładów została skomponowana tak, aby zapewnić doskonałe krycie bez zatykania porów, a także aby ograniczyć wydzielanie sebum. Dzięki temu możliwe jest idealne, matowe wykończenie każdego makijażu. Szeroka gama odcieni pozwala na optymalne dobranie koloru do cery. To sprawia, że uzyskany efekt jest naturalny, a świecenie buzi – ograniczone nawet przy bardzo tłustej cerze.

Wzbogacone o witaminy

Dzięki zawartości witamin A oraz E, podkłady chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Lekki filtr zapewnia cerze ochronę przed promieniami słonecznymi, a dzięki lotnym silikonom – sprawia, że kosmetyk świetnie się nakłada i nie pozostawia efektu maski.

Oferujący kosmetyki Revlon sklep z pewnością zawiera bogatą ich gamę, w tym również szereg różnych wersji kolorystycznych podkładów z serii Colorstay. To umożliwia dopasowanie odcienia kosmetyku do cery – tym samym zapewniając maksymalnie naturalny efekt końcowy.

Na podstawie oferty: Lavandin