O firmie Kemon słów kilka

Każda kobieta chce mieć zdrową i bujną czuprynę. Aby włosy były zdrowe i silne, należy zadbać o właściwy dobór kosmetyków pielęgnacyjnych. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się preparaty firmy Kemon. Skąd wzięła się ta marka i czym się wyróżnia?

Trochę historii

Mało to wie, że firma Kemon to firma rodzinna, która powstała w latach 50. we Włoszech. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w San Giustino w Umbrii. Marka stawia na produkcję kosmetyków koloryzacyjnych, środków do stylizacji i pielęgnacji. Bazuje na naturalnych składnikach roślinnych pochodzących z lokalnych gospodarstw rolnych.

Na czołowym miejscu? Oczywiście ekologia!

To, co wyróżnia firmę Kemon na tle innych marek to niebywała dbałość o ekologię i życie w zgodzie z naturą. Producent wielokrotnie podkreśla, jak ważne jest szanowanie dóbr naturalnych. Znany jest z tzw. laboratorium na świeżym powietrzu. W samym zakładzie w San Giustino promuje się działania proekologiczne. Jednym z nich jest korzystanie z pojazdów o napędzie hybrydowym.

Do kogo skierowany jest Kemon?

Włoski producent pragnie dotrzeć do każdej kobiety. Coraz więcej pań sięga po południowoeuropejskie produkty, wiedząc, że powstają one na bazie naturalnych komponentów.

Największym dystrybutorem kosmetyków tej proekologicznej marki są salony fryzjerskie. Fryzjerzy oraz styliści doceniają ich skład, oraz skuteczność. Wśród produktów typowo technicznych znalazły się: farby, pianki do włosów, środki rozjaśniające pasma lub służące do wykonywania trwałych zabiegów na włosach.