eveline-celebrities-beauty-puder

Rozmaitość pudrów Eveline

Puder jest jednym z najbardziej popularnych kosmetyków w polskich kosmetyczkach. Pewnie wiele z nas jako małe dziewczynki podkradało go mamie. Puder zyskał swoją popularność, ponieważ jego główne zadanie to matowienie skóry, a jak wiadomo nikt nie lubi brzydkiego świecenia się w okolicach nosa, ust, brody i czoła. Bardzo trendy w makijażu jest obecnie mocno matowy, wręcz „płaski” makijaż. Możemy go zobaczyć na zdjęciach wizażystek na Instagramie, w filmach na YouTubie, a także na wybiegach mody.

Puder Eveline – jakie mają do zaproponowania?

eveline-celebrities-beauty-puder

Eveline puder transparentny – to jeden z najbardziej popularnych pudrów w ofercie Eveline. Jest to spowodowane jego kolorem, a właściwie jego brakiem! Puder jest całkowicie transparentny, nie przyciemnia, ani nie rozjaśnia podkładu i korektora, które nałożyliśmy na skórę. Jest to jego ogromny atut. Niektóre pudry mają tendencję do zażółcania, lub tworzenia pomarańczowych plam na buzi. Z tym pudrem się to nie zdarzy. Warto się na niego zdecydować, kiedy mamy całkowitą pewność, że kolory podkładu i korektora są dla nas idealnie dobrane.

Eveline puder sypki – kolejny bestseller Eveline. Niektórzy nie są do końca przekonani do formuły sypkiej. Jest to puder skierowany do osób, które mają problemy z utrzymywaniem się podkładu, przetłuszczaniem się cery i otwartymi, bardzo widocznymi porami na buzi. Sypki puder możemy aplikować zarówno pędzlem, puszkiem czy gąbeczką do makijażu. Warto pamiętać, ze taki puder „wciskamy” w cerę, zdecydowanymi ruchami.

Skąd wiedzieć jaki puder wybrać?

Przed zdecydowaniem się na zakup produktów do twarzy takich jak podkład, korektor czy puder, musimy ustalić jaki mam typ cery. Istnieją cztery:

  • cera sucha,
  • cera tłusta,
  • cera mieszana,
  • cera normalna.
    Z tą wiedzą łatwo dobierzemy puder z asortymentu Eveline, dzięki wyczerpującym opisom kosmetyków na ich stronie internetowej.