Makijaż brwi a wiek kobiety

Dobrze podkreślone brwi to bardzo ważny element każdego makijażu – w szczególności tego mocniejszego, wieczorowego. Oczywiście, każdy prawidłowo wykonany makijaż powinien być dostoswany nie tylko do cery, kolorytu, charakteru twarzy ale również i wieku danej osoby.

Jaki produkt wybrać podczas makijażu młodych kobiet?

Młode dziewczyny, często decydują się na bardzo mocne, wyraziste makijaże. Wówczas, najlepiej sprawdzi się produkt eveline pomada do brwi (https://darmarsklep.pl/makijaz-brwi/0,eveline) – dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskać efekt mocno zarysowanych, ale tym samym nie przerysowanych brwi. Niestety, nieumiejętnie korzystając z owego produktu można zbyt agresywnie wyrysować łuk brwiowy, a tym samym – zrobić sobie makijażową krzywdę. W tym przypadku, mniej znaczy więcej.
Doskonale sprawdzi się także eveline kredka do brwi. To produkt idealnie sprawdzający się zarówno w mocniejszym jak i nieco bardziej stonowanym makijażu. Korzystając z kredki do brwi, mamy zdecydowanie mniejszą szansę uzyskania niechcianego efektu. To bardzo kompaktowy i łatwy w użyciu towar, sprawdzający się także u nieco starszych kobiet.

Makijaż kobiet dojrzałych – o czym należy pamiętać?

Wbrew pozorom, dojrzałe Panie zazwyczaj chętniej wybierają dziennie, stonowane i lekkie makijaże. Z reguły nie lubią one zbyt mocnego efektu tak zwanej „maski”. Oczywiście, są również kobiety ceniące sobie posiadanie od czasu do czasu mocnego, wyrazistego makijażu. Wśród dojrzalszych Pań niezwykłą popularnością cieszy się eveline korektor do brwi. To niezwykle prosty i przyjemny sposób na podkreślenie łuku brwiowego. Nie ma tutaj możliwości na niechciane efekty przerysowanych brwi, korektor świetnie dopasowuje się do całości efektu, świetnie trzyma się także na skórze nawet całą noc! Przy tym, owy korektor zawiera także składniki odżywiające, regenerujące a także wzmacniające nasze brwi.