Gdy włosy wypadają – hair medic

Gęste i lśniące włosy to marzenie każdego. Niestety ich kondycja jest uwarunkowana przez różnorodne czynniki, na które czasami nie mamy wpływu. Długotrwałe przemęczenie, stres, choroby tarczycy, przyjmowanie niektórych leków, złe odżywianie – lista jest naprawdę bardzo długa. Stosowanie odpowiednich szamponów, odżywek, suplementów – to pierwsze i najczęstsze metody stosowane w tej przykrej dolegliwości.

Czy to aby na pewno problem?

Zanim wpadnie się w niepotrzebną panikę, warto wiedzieć, że dziennie może nam wypaść nawet 150 włosów. Jest to zupełnie naturalne, ponieważ włosy żyją na głowie od 2 do 8 lat i po tym czasie po prostu opuszczają to miejsce. Kłąb włosów na szczotce może rzeczywiści przerażać, ale zawsze można spróbować je policzyć – wtedy okaże się, że zupełnie niepotrzebne to zamartwianie się. Zupełnie inaczej jest w przypadku mycia włosów – wtedy pod wpływem mechanicznych uszkodzeń może wypaść ich jeszcze więcej. Każdy jednak sam potrafi mniej więcej określić, czy wypadanie włosów jest zbyt intensywne. Wtedy rzeczywiście warto poszukać odpowiednich preparatów, np. hair medic.

Włosom na ratunek

Istnieje wiele preparatów, które w różny sposób radzą sobie z wypadaniem włosów. Hair medic jest wieloskładnikową kompozycją różnych substancji i ekstraktów, które mają potwierdzone skuteczne działanie w tej dolegliwości. Jest to ziołowy preparat w formie toniku, który bardzo łatwo aplikować, a rezultaty stosowania są widoczne już po kilku tygodniach. Hair medic przeciwdziała wypadaniu oraz stymuluje wzrost włosa.