peeling aktywny Uzdrovisco

Kosmetyki Uzdrovisco – pielęgnacja zaczerpnięta z roślin

Marka Uzdrovisco stawia sobie za cel tworzenie kosmetyków naturalnych, których skuteczność oparta jest na działaniu aktywnych substancji roślinnych.

Uzdrovisco – dobre z natury

Kosmetyki marki Uzdrovisco powstają z naturalnych, roślinnych składników, których skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Sekret ich dobroczynnego działania na skórę tkwi w wykorzystaniu substancji aktywnych w możliwie najwyższych dawkach, dzięki czemu kosmetyki Uzdrovisco są fitoceutykami. Do produkcji stosowane są ekstrakty przygotowywane, jak do leków ziołowych, co oznacza, że składniki są standaryzowane i w pełni bezpieczne dla skóry. Marka Uzdrovisco docenia skarby z natury i czerpie z nich inspirację do tworzenia produktów skutecznych i aż w 99% opartych na substancjach pochodzenia naturalnego.

Asortyment marki

W świecie kosmetyków Uzdrovisco znajdziemy wiele produktów do kompleksowej pielęgnacji niezależnie od wieku naszej skóry. Marka wychodzi z założenia, że piękno nie ma wieku, dlatego też jej kosmetyki są dedykowane zarówno młodym, jak i starszym kobietom, które wymagają od swojej pielęgnacji działania przeciwzmarszczkowego i odżywiającego. W ofercie znajdują się produkty do oczyszczania i tonizacji, w tym pianki oczyszczające, peelingi i tonik bezwacikowy. W kolejnym kroku marka oferuje sera, esencje i ampułki, które dogłębnie wnikają w skórę i wzmacniają działania kremów. Uzupełnieniem codziennego rytuału pielęgnacyjnego są maseczki. Uzdrovisco kosmetyki to poszanowanie skarbów natury i pielęgnacja na najwyższym poziomie.