Kolczyki małe kółka, jak możemy je wykorzystać?

Kółka to kolczyki niezwykle uniwersalne, a także dające wielkie możliwości. Możemy je wykorzystywać jako samodzielny, bardzo delikatny dodatek, lub łączyć je z innymi kolczykami. Wszystko zależy od tego, jakie mamy oczekiwania co do wyglądu efektu końcowego. Niemniej jednak nie kosztują dużo i są łatwo dostępne, przez co możemy je kupić w kilka chwil bez zbytniego szukania, co oszczędza nasz czas. 

Kolczyki małe kółka, jak je ze sobą łączyć? 

Kolczyki kółka, szczególnie te małych rozmiarów doskonale sprawdzają się do łączenia ich z innymi kolczykami, możemy więc stworzyć modny i bardzo interesujący efekt. Bardzo trafnym i modnym wyborem jest łączenie ze sobą kółek o różnych wielkościach od płatka ucha, aż do chrząstki. Bardzo wiele osób obecnie decyduje się na tego rodzaju zastosowanie. 

Kolczyki kółeczka, jakie możemy kupić? 

Kolczyki kółeczka małe i te większe możemy kupić nie tylko z różnych materiałów takich jak złoto, srebro, czy stal chirurgiczna, ale także jeśli chodzi o możliwość doboru tych z ozdobami, lub zupełnie gładkie. Wszystko zależy od tego, czy chcemy łączyć je z innymi ozdobami, czy nosić samodzielnie.

Kiedy chcemy zakładać je samodzielnie to świetnie sprawdzą się modele z cyrkoniami, jeśli jednak wolimy opcje łączenia z innymi, to najkorzystniej będą wyglądać gładkie kółeczka, które są zdecydowanie najbardziej uniwersalne. Możemy zdecydować się na najmodniejszą opcję, mianowicie łączenie różnej wielkości kółek ze sobą od płatka ucha, aż do jego połowy, Często klienci wykorzystują kolczyki kółka nawet do przekłucia chrząstki.