wzory na paznokciach

Jakie są najmodniejsze wzorki na paznokciach?

Utarło się przekonanie, że wizytówką kobiety są jej dłonie. Ładne i zadbane paznokcie bardzo dobrze o niej świadczą, dlatego też kobiety często decydują się na wykonanie manicure w sposób profesjonalny. Paznokcie hybrydowe w dalszym ciągu cieszą się ogromną popularnością wśród przedstawicielek płci pięknej. Część z nich decyduje się na klasyczne i stonowane odcienie beżu i różu, a te nieco odważniejsze stawiają na modne wzorki na paznokciach.

Paznokcie hybrydowe na specjalne okazje

Dla zdecydowanej większości osób, grudzień jest miesiącem, którego główną atrakcją są święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji wielu z nas decyduje się na ozdobienie swoich domów i mieszkań światełkami i wszelkimi akcesoriami z motywem świątecznym. Bardzo modne stało się, w ostatnim czasie, wykonywanie paznokci okolicznościowych, czyli takich, które swoim kolorem, stylem i wzorkami podkreślają ważne święto czy wydarzenie. Na przykład wiele dziewczyn świętujących Halloween decyduje się w tym czasie na czerń i pomarańcz oraz motywy dyni czy duszków.

Modne wzorki na paznokciach w okresie świąt

W każdym roku na świątecznym drzewku królują inne kolory, ale absolutną klasyką ostatniego miesiąca roku jest czerwień, która większości z nas kojarzy się ze strojem Świętego Mikołaja. Warto więc podczas grudniowej wizyty u stylistki lub stylisty paznokci nieco zaszaleć i do klasycznej czerwieni dodać urocze wzorki ze świątecznym motywem. Mogą to być różnego rodzaju gwiazdki, bombki, a nawet bałwanki czy renifery.