srebrny pyłek do paznokci

Jak używać pyłki do paznokci?

Wiele kobiet preferuje manicure hybrydowy. Obecnie wiele kosmetyczek oferuje taką usługę. Dzięki temu manicure hybrydowy nie odpryskuje i utrzymuje się na paznokciach przez ponad trzy tygodnie. Ludzie mogą znaleźć szeroką gamę kolorów lakierów, a także naklejki i lakiery do paznokci. Manicurzystka może stworzyć wymarzony manicure każdej kobiety z pomocą wielu produktów dostępnych na rynku, np. pyłki do paznokci.

Jaki efekt dają pyłki do paznokci?

W zależności od pyłku można uzyskać różne efekty na paznokciach. Oto kilka przykładów: min: pyłek z efektem holo, pył z efektem ombre, pyłek z efektem dymu oraz pył z efektem kameleona.

Najlepiej jest zapytać manikiurzystkę o asortyment lakierów i pyłków do paznokci w salonie kosmetycznym przed przyjazdem. Jest duża szansa, że salon będzie miał odpowiednie produkty do paznokci. Jeśli pragniemy mieć nietypowy manicure, na przykład na specjalną okazję, musimy wcześniej skontaktować się z osobą, która będzie wykonywała tę usługę. Kiedy jesteśmy pewni, że salon, który odwiedzamy jest odpowiednio wyposażony, a pożądany przez nas manicure zostanie wykonany prawidłowo, upewnimy się, że pyłek do paznokci, którego użyjemy, da pożądany efekt. Pyłki do paznokci mogą całkowicie zmienić wygląd paznokci, dając wspaniały efekt. Ważne jest jednak, aby używać ich w sposób właściwy i korzystać z produktów o odpowiedniej jakości.

Profesjonalne studia manicure mogą pobierać dodatkowe opłaty, jeśli manicure wymaga użycia dodatkowych produktów, w tym pyłu do paznokci. Pyłek do paznokci bywa dodawany do całości usługi manicure lub może być naliczany za każdy paznokieć. Pyłek różnych marek i rodzajów waha się od 20 do 40 zł za opakowanie pyłku, w zależności od marki i rodzaju.

Nakładanie pyłku do paznokci

Istnieje kilka metod nakładania pyłku na paznokcie. Pierwszą z nich jest nałożenie pyłku na jeszcze lepki lakier hybrydowy, który został utwardzony. Druga metoda to wcieranie pyłku w lekko utwardzony (10s) top. Na paznokcie można również nakładać mokry, jeszcze nieutwardzony lakier hybrydowy. Należy pamiętać, aby po nałożeniu pyłku zetrzeć jego nadmiar pędzelkiem.