Co wyróżnia pomadki Maybelline New York

Co wyróżnia pomadki Maybelline New York?

Znalezienie „właściwej” szminki może zająć lata, ale łatwo przyspieszyć ten proces – kolekcje Maybelline New York mają produkty na każdą okazję, wygląd i nastrój. Przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowy zestaw informacyjny, który pomoże Ci znaleźć idealną szminkę na każde warunki.

Kluczowe zalety pomadek Maybelline New York

Od momentu wprowadzenia na rynek pomadki Maybelline New York są promowane przez najlepszych z najlepszych. Wśród nich jest gwiazda Wonder Woman Linda Carter, aktorki Kristin Davis i Kim Basinger, supermodelki Christine Turlington, Adriana Lima i Gigi Hadid. Nie trzeba jednak być supergwiazdą, by spróbować szminki tej marki, taki luksus jest dostępny dla wszystkich – i to jest właśnie korzyść numer jeden. 

Jasny akcent: szminka Superstay Matte Ink

Kilka sezonów temu wahadło trendów urodowych wychyliło się w stronę błyszczących tekstur, ale to nie znaczy, że te matowe należy odłożyć na bok do lepszych czasów. Przynajmniej nie Superstay Matte Ink. To superpłynna, długotrwała pomadka Maybelline z cienkim gąbkowym aplikatorem, który zbiera odpowiednią ilość produktu i łatwo rozprowadza mieszankę na ustach. Pigmenty są mocno nasycone, więc wystarczy jedna warstwa (nawet jeśli chodzi o jaskrawy różowy odcień).

pomadka Maybelline

Bogata paleta i trwałość pomadek Maybelline New York

W palecie kolorów znajdują się setki pomadek. Tak więc Śnieżka, Mała Syrenka i Mulan mają równe szanse na znalezienie swojej wymarzonej szminki. Wszystkie pomadki są fenomenalnie trwałe. Potrafią sobie poradzić z kaprysami pogody, długimi ucztami i namiętnymi pocałunkami.

Skład pomadek marki Maybelline

Niezależnie od tego, jaką szminkę wybierzesz – matową, błyszczącą czy satynową – będzie ona spisywać się najlepiej. Nie usztywnia ust, nie rozmazuje się i doskonale zachowuje się podczas aplikacji. Na liście składników na pewno znajdziesz składniki nawilżające i pielęgnujące: np. odżywcze olejki, kolagen.