Bioderma Atoderm krem natłuszczający

Jak działają kosmetyki z serii Bioderma Atoderm?

Kosmetyki do pielęgnacji Bioderma Atoderm wyróżniają się unikatową formułą, która jest w stu procentach przystosowana do potrzeb bardzo suchej skóry. Stawiając na produkty renomowanej marki można mieć pewność, że przeszły one wielokrotne testy dermatologiczne. Warto podkreślić, że mogą być one stosowane nie tylko przez dorosłych, ale również dzieci. Na specjalną uwagę zasługuje linia przeznaczona dla skóry atopowej. W przypadku problemów dermatologicznych zalecana jest konsultacja ze specjalistą.

Dogłębne nawilżenie skóry

Seria Atoderm od Biodermy dogłębnie nawilża skórę, a także wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu nawodnienia. Najlepsze efekty można uzyskać podczas systematycznego stosowania kosmetyków. W ofercie znajdują się zarówno produkty do twarzy, jak i ciała. Formuła zawiera w swoim składzie kwasy tłuszczowe Omega, które nie tylko pielęgnują, ale również regenerują. Już po miesiącu można zauważyć wyraźną poprawę kondycji skóry – świadczą o tym liczne pozytywne opinie użytkowników. Produkty z linii Atoderm od Biodermy mogą być stosowane u noworodków (z wyjątkiem wcześniaków).

Wzmocnienie i uelastycznienie skóry

Atoderm Bioderma to również doskonała opcja dla tych, którzy chcą wzmocnić, a zarazem uelastycznić skórę. Odpowiadają za to biolipidy zawarte w składzie. To właśnie one aktywują procesy biologiczne zachodzące w organizmie, które stymulują produkcję lipidów oraz protein. Dzięki nim możliwe jest skuteczne spajanie włókien kreatynowych, co oznacza, że kosmetyki Bioderma Atoderm odbudowują barierę ochronną skóry.

Redukcja nieprzyjemnych dolegliwości

Kosmetyki Atoderm Bioderma redukują również nieprzyjemne dolegliwości związane z brakiem dostatecznego nawilżenia. Mowa tutaj przede wszystkim o swędzeniu oraz łuszczeniu się skóry. Zaletą jest fakt, że uzyskane efekty utrzymują się przez długi czas. Uciążliwe objawy nie powracają natychmiast po przerwaniu pielęgnacji. Warto wiedzieć, że produkty z serii Atoderm od Biodermy powstały pod nadzorem wykwalifikowanych lekarzy.