fanola toner silver

Jak stosować Fanola Toner Silver?

Fanola Toner to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce przywrócić włosom dawny blask i kolor. Nowoczesna formuła wzbogacona jest o specjalne wyciągi, które są bezpieczne dla włosów i skóry głowy. Czym cechuje się Fanola Toner Silver? Dlaczego warto sięgnąć po produkt? Jakie zalety posiada?

Fanola Toner Silver – efektywna koloryzacja włosów

Toner działa na tej zasadzie, że pozwala ukryć siwe włosy, nadając im rozjaśnienia i bieli. Włosy bardzo szybko stają się perfekcyjnie pokryte i błyszczące, co doda nam pewności siebie. Produkt ma za zadanie chronić strukturę naszych włosów i zapobiegać oraz opóźniać siwienie. Pamiętajmy o tym, że preparat jest przeznaczony dla siwych włosów. Ciekawe rozwiązania znajdziemy w sklepach online, gdzie bez wychodzenia z domu zamówimy niepowtarzalne produkty do pielęgnacji włosów. Dzięki temu zadbamy o dobre samopoczucie i młodość, ciesząc się blaskiem fryzury.

Jak działa Fanola Toner?

fanola toner silver

Fanola Toner działa bardzo szybko, dając pożądane efekty. W tym przypadku można liczyć na:

  • wzmocnienie struktury włosów,
  • odzyskanie naturalnej mocy i blasku,
  • cudowne pokrycie białym, rozjaśnionym kolorem,
  • zapobieganie i opóźnienie siwienia włosów. 

Składnikiem aktywnym produktu jest Gingko Biloba. Użycie wiąże się z połączeniem Fanola Silver z wodą utlenioną w stosunku 1:1,5. W ciągu kolejnych 30-40 minut kolor podnosi się nawet o 3 poziomy, co jest ogromnym atutem. Po upływie tego czasu należy zmyć krem letnią wodą. 

Nowoczesne produkty do zakrywania siwych włosów cieszą się sporym uznaniem wśród starszych pań. Markowe wyroby pozwalają samodzielnie przeprowadzić koloryzację, dając takie efekty, jakie nas zadowolą. Okazuje się, że Fanola Toner Silver działa sprawnie i bazuje na bardzo dobrej jakości. To produkt sprawdzony i przetestowany, jaki znajdziemy w sklepach internetowych (między innymi tutaj).