Phyto

Dla kogo jest marka Phyto?

Phyto to innowacyjna marka, która została stworzona przez Patricka Ales – wizjonera, pasjonata roślin i fryzjera. Patrick Ales opracował pierwszą markę kosmetyków do włosów bazującą na roślinach i wysokich standardach stworzonych we współpracy ze stylistami fryzur. W ofercie marki dostępny jest szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów, dzięki czemu można zadbać kompleksowo nie tylko o ich kondycję, ale także zdrowie skóry głowy.

Nowoczesna marka kosmetyków roślinnych

Phyto

Phyto proponuje innowacyjne kuracje, które działają na specyficzne problemy skóry głowy i włosów, a także profesjonalne rytuały piękna, które zapewniają niezwykłą przyjemność oraz przywracają naturalne piękno włosów. Pielęgnacja bazuje na 5 następujących po sobie krokach:

  • wzmocnienie włosów oraz pobudzenie skóry głowy przed myciem,
  • oczyszczanie szamponem lub kremem,
  • odżywienie maskami,
  • pielęgnacja kremami i olejkami na dzień bez spłukiwania,
  • stylizacja.

Gwarancja jakości

Wiedza naukowa na temat roślin oraz ich zalet jest rozwijana we współpracy z Francuskim Narodowym Centrum Badań Naukowych. Szczegółowe badania od wielu lat pozwalają tworzyć wyjątkowo skuteczne i niepowtarzalne produkty, w tym takie jak: Phyto 7 – pierwszy krem do włosów na dzień, Phytonovathrix – kurację roślinną przeciw wypadaniu włosów i pobudzającą wzrost nowych. Marka wciąż pracuje nad nowymi produktami, by jeszcze lepiej dbać o piękno włosów.