solgar

Czym są produkty Solgar?

Firma Solgar została założona w 1947 i jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek naturalny preparat multiwitaminowy w formie tabletek. Produkty Solgar powstają w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, jak i dokładną kontrolę jakości. Przez ponad 70 lat swojego istnienia wprowadziła ponad 400 produktów. To sprawia, że w bogatej ofercie suplementów każdy może znaleźć produkt odpowiedni do swoich potrzeb, dolegliwości czy problemów.

Solgar – oferta

solgar

Marka oferuje szeroki wybór naturalnych suplementów, które poprawiają wybrane funkcje organizmu, wpływają na działanie narządów, kości, stawów, skóry czy poprawę samopoczucia. W ofercie dostępne są między innymi następujące produkty:

  • Solgar włosy, skóra, paznokcie, który wspiera elastyczność skóry, budowę kolagenu oraz kreatyny, a także odżywienie włosów, paznokci i skóry,
  • Solgar witaminy: C, E, B12, D3, K2,
  • Solgar mineralny i zioła,
  • Solgar dla mężczyzn i Solgar dla kobiet, aby dopasować zestaw składników do potrzeb ze względu na płeć.

Solgar- suplementy najwyższej jakości

Firma dysponuje własnym laboratorium, w którym każda substancja poddawana jest restrykcyjnym kontrolom jakości, czystości oraz zgodności z normą. Co więcej, marka posiada w swojej ofercie produkty koszerne, a także odpowiednie dla wegan i wegetarian. Firma opiera się na zasadach Złotego Standardu, zwracając szczególną uwagę na dbałości o najmniejsze detale.