Kolczyk w cipce – rozwiązanie dla odważnych kobiet

Kolczyki są noszone w różnych częściach ciała. Zazwyczaj kobiety przekłuwają sobie uszy, chociaż coraz częściej wybierane są też przekłucia stref intymnych. Poza kolczykami do sutków, postawić można na kolczyk w cipce. Piercing miejsc intymnych bywa intrygujący. Osoby wybierające takie rozwiązanie są pewne siebie i odważne. W sklepie online znajdziemy kolczyki intymne, które spełnią oczekiwania każdej kobiety. Czym cechują się takie kolczyki? O czym warto wiedzieć? Jakie rodzaje przekłuć są popularne?

Kolczyki w cipce

Jak wybrać idealne kolczyk w cipce? Musimy przede wszystkim kierować się swoimi potrzebami i preferencjami. Nie tylko kolczyki są różnorodne, lecz także sposoby ich rozmieszczania. Kobiety chętnie wybierają przekłuwanie łechtaczki lub wzgórka łonowego. Jednym z popularniejszych przekłuć jest christina. W tym wypadku kolczyk jest umieszczany pionowo, na wzgórku łonowym. Wybór kolczyków do cipki powinien wiązać się z bezpieczeństwem, designem i komfortem. Dobrym wyborem są kolczyki ze stali chirurgicznej, barbell zakrzywiony lub prosty. Poziome przekłucie daje nam możliwość wybrania kółka z kulką. Okazjonalne biżuteria przybiera ciekawe formy – kolczyki ozdobne posiadają zawieszki, kolce, czy inne dodatki. Jeżeli szukasz produktów wysokiej jakości, sprawdź na https://crazyneedles.pl/pl/menu/kolczyki-intymne-168.

Gdzie kupimy kolczyki intymne?

Nie zapominajmy o tym, że kolczyki intymne zakupimy w internetowym sklepie. W razie pytań, skorzystamy z pomocy sprzedawcy w tym miejscu. Zakupy są łatwe, przyjemne i sprawne, a nam pozostaje czekać na dostawę kuriera pod same drzwi.