toner do włosów

Czym jest toner do włosów i do czego go używamy ?

Jest on produktem do farbowania włosów, który zawiera niski poziom amoniaku lub go nie zawiera. Zmienia on delikatnie ton włosów i jest półtrwały. Znika on z włosów od około 6 do 8 tygodni, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można zmieniać swoją stylizację. Jeśli kolor włosów zacznie zanikać, toner może okazać się zdrowszym sposobem przywrócenia go do życia, niż trwałe farbowanie. Produkt jest bardzo bezpieczny w stosowaniu, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, aby stosować go na swoich włosach.

Czy warto stosować toner do włosów?

Każdy osoba, która ma ochotę na krótki okres, zmienić swój wygląd będzie usatysfakcjonowana z tego produktu. Przede wszystkim dlatego, że nie wnika on w głąb włosów, a tylko delikatnie je oblepia, dzięki czemu nie powoduje żadnych niepożądanych skutków. Bardzo przydaje się kiedy, na naszej głowie pojawią się siwe włosy. Wtedy tonery do włosów stają się idealnym rozwiązaniem. Warto też dodać, że w jego składzie zawarto jedynie naturalne składniki, więc jest on bardzo ciekawym pomysłem dla osób lubiących eksperymentować ze swoimi fryzurami.

Zalety tonerów do włosów:

– daje możliwość szybkiej zmiany wizerunku,
– bezpieczny,
– prosty w aplikacji,
– wysoki wybór kolorów,
– po zastosowaniu uzyskujemy głęboki kolor.

toner do włosów

Jak używać toneru do nadawania włosom koloru?

Dobrą wiadomością jest to, że tonery do włosów (link) są szybkie w działaniu, bo po już maksymalnie 20 minutach. Używasz ich tylko, gdy twoje włoski są wilgotne, a następnie myjesz je, gdy czas dobiegnie końca.

Co sądzi o tonerach ich użytkownik?

Według niego ten produkt jest bardzo przydatny w sytuacjach, w których trzeba zmienić szybko swój wygląd. Często stosuje go na imprezy, koncerty lub w porach letnich. Używa tego wyrobu przynajmniej 3 razy w ciągu roku, ponieważ uważa on, że każdy powinien spróbować zmienić od czasu do czasu swój styl.