montibello

Profesjonalne kosmetyki do włosów Montibello

Montibello jest marką produkującą kosmetyki do włosów i współpracującą z salonami fryzjerskimi, obecną na polskim rynku już od dziesięciu lat. Program partnerski obejmuje nie tylko korzystanie w danym salonie z kosmetyków Montibello, ale również zapewnia specjalistyczne szkolenia i sprzęt.

Asortyment marki

Montibello ma w swoim asortymencie szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji, dostosowanych do potrzeb włosów o różnych cechach i kondycji. Mamy więc wiele rodzajów farb, w tym na bazie naturalnych składników, bez amoniaku oraz wegańskie; aktywatory farb, proszek do rozjaśniania włosów, spray na odrosty i dużo więcej. Produkty do profesjonalnej pielęgnacji to przede wszystkim szampony i maski, odpowiadające konkretnym potrzebom, jak na przykład szampon do włosów kręconych i puszących się, delikatny szampon do włosów farbowanych, czy serum przeciwko wypadaniu włosów. Seria szamponów micelarnych do codziennego użytkowania zapewnia intensywne oczyszczenie i odbudowę nawet bardzo zniszczonym włosom. Jeśli chodzi o stylizację, Montibello ma w swojej ofercie lekkie lakiery, kremy i żele o różnych funkcjach, domową kurację prostującą, która daje efekt keratynowego prostowania włosów czy koloryzujące pianki.

montibello

Dostępność produktów

Kosmetyki Montibello są dostępne w niektórych drogeriach i w sprzedaży internetowej np. na bellita.pl dla klienta indywidualnego, znajdziemy je również w partnerskich salonach fryzjerskich, dzięki czemu od razu możemy skonsultować ze specjalistą wybór produktów najbardziej dostosowanych do naszych włosów.