wybielająca czarna pasta od Ecodenta

Czy czarna pasta do zębów faktycznie działa?

Posiadanie pięknego, białego uśmiechu jest marzeniem niejednego człowieka. Nic zatem dziwnego, że wybielająca pasta do zębów tak często pada wyborem osób pragnących za wszelką cenę pozbyć się obecnego na zębach przebarwienia. Nie da się ukryć, że bardzo często w takim wypadku wybór pada na czarną pastę do zębów. Czym ona jest i czy faktycznie ma wybielające właściwości?

Czym jest czarna pasta do zębów?

Czarna pasta do zębów to zwykła pasta, która służy do codziennego dbania o higienę swoich zębów i całej jamy ustnej. Tym, co różni ją od innych tego typu past, jest szczególny dodatek, który całkowicie zmienia jej kolor, a także nadaje jej niezwykłe wybielające właściwości. Chodzi mianowicie o aktywny węgiel.

Czy posiada ona wybielające właściwości?

Wiele osób ma wątpliwości, czy taka pasta posiadająca w swoim składzie aktywny węgiel, faktycznie może mieć wpływ na biel ich zębów. Jak się jednak okazuje, wątpliwości te są całkowicie bezzasadne, ponieważ taka pasta faktycznie działa. Wystarczy kilka tygodni zwykłego, codziennego używania jej do mycia zębów, aby nastąpiły widoczne zmiany w kolorze zębów. Co jednak bardzo ważne, pasta ta posiada działanie jedynie chwilowe. Oznacza to, że biel nie pozostanie na zawsze, a jedyne jest przywrócona po wystąpieniu przebarwień. Innym słowy, jeśli zaprzestanie się korzystania z takiej pasty, biel szybko zniknie, a zęby ponownie utracą swój piękny kolor.