rimmel multitasker concealer korektor do makijażu

Wszystko co wymagane w jednej fiolce – Rimmel MultiTasker Concealer

Makijaż to nie tylko tuszowanie, poprawianie, upiększanie. To przede wszystkim sztuka, self-care, zabawa, a nawet relaks. Wykonująca makijaż osoba zawsze chciałaby, aby trzymał się on na możliwie jak najdłużej, by potrzebne do niego produkty nie zajmowały zbyt wiele miejsca w kosmetyczce, by był przystosowany do każdych potrzeb i sprawdzał się jak najlepiej. Marzenie ściętej głowy? Niekoniecznie. Na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej produktów makijażowych, których działania mają być wielofunkcyjne i dostosowane do każdego.

Korektor, korektory, korektorki…

Drogerie, sklepy kosmetyczne czy apteki aż mienią się przeróżnymi opcjami oferowanych korektorów. Są te od nawilżenia, zmniejszenia porów, wodoodporne, do skóry suchej/mieszanej/tłustej, niwelujące wory pod oczami i tak dalej, i tak dalej. Producenci marek kosmetycznych i makijażowych doskonale zaczęli zdawać sobie sprawę o prawdopodobnym pojawianiu się problemów związanych z doborem odpowiedniego produktu wśród potencjalnych klientów. Dlatego, osoby dopiero wkraczające w świat makijażu, jak i te bardziej doświadczone nie muszą już przejmować się dylematem, jaki korektor wybrać, aby spełnił ich wszystkie, lub większość wymagań. Kosmetyczka nie jest przepełniona oraz można zaoszczędzić, gdyż kupowany jest jeden produkt, a nie cztery różne.

rimmel multitasker concealer korektor do makijażu

Wielozadaniowiec – Rimmel MultiTasker Concealer

Jednym z korektorów do niemal wszystkiego ma być właśnie korektor marki Rimmel. Jest to wielozadaniowy korektor rimmel multitasker concealer. Producenci opisują go jako idealny produkt do makijażu, który już na starcie powinien rozwiązać problem z aplikowaniem go, dzięki dużej gąbce aplikatora. Korektor Rimmel Multitasker Concealer ma za zadanie, jak sama nazwa wskazuje zająć się wieloma potrzebami na raz. Należą do nich: przykrycie niedoskonałości/rumieńców, wyrównanie kolorytu, długotrwały efekt, nawilżenie, krycie, rozświetlenie. Dodatkowo producenci zapewniają, że jest to idealny korektor wodoodporny, który nie rozmazuje się i nie waży. Co ciekawe, przeznaczony jest nie tylko do aplikacji pod oczy, ale również można używać go na całą twarz. Jest to tylko jeden z wielu korektorów, które oferują taki szereg zalet. Coraz więcej osób szuka i kupuje możliwie wszystkiego co wymagane od makijażu w jednym produkcie. Marka Rimmel London podjęła się tych potrzeb konsumenta i tak powstał korektor w sześciu odcieniach korektor multitasker.