Uniwersalny krem The Ordinary

Skóra twarzy zaczyna starzeć się najwcześniej, ponieważ najbardziej narażona jest na działanie czynników szkodliwych. Proces starzenia się skóry twarzy rozpoczyna się już po 25 r. życia i to wtedy należy już o nią dbać.

Pielęgnacja twarzy

Codzienna pielęgnacja twarzy składa się z czterech etapów:
• demakijażu,
• oczyszczenia,
• tonizowania,
• odżywiania.

Każdy z tych etapów wymaga stosowania przeznaczonych do tego kosmetyków.

Najlepiej, by były dobrane do odpowiedniego rodzaju cery i pochodziły z jednej serii. Wiadomo wtedy, że będą wzajemnie się uzupełniały i nie spowodują podrażnienia skóry.

Trzy pierwsze czynności mają na celu dokładne oczyszczenie skóry, natomiast czwarty dostarczenie jej odpowiednich substancji odżywczych. Najczęściej w tym celu stosujemy różnego rodzaju kremy i maseczki, które spełnią swoją rolę tylko w przypadku nałożenia na dokładnie oczyszczoną skórę.

Krem The Ordinary – Natural Moisturizing Factors + HA

Krem Ordinary jest jednym z produktów należących do całej serii kosmetyków znanej marki The Ordinary. Wspólną ich cecha są naturalne składniki. Firma nie stosuje składników pochodzenia zwierzęcego i nie testuje wyrobów na zwierzętach. W składzie nie znajdziemy także olejów mineralnych, parabenów i siarczanów, w ten sposób odpowiadają one na potrzeby konsumentów.

Ordinary krem zawiera aminokwasy, kwas hialuronowy i piroglutaminowy, oraz mocznik. Taka formuła bardzo dobrze przełożyła się na właściwości kremu.

Krem The Ordinary – dla kogo

Ordinary krem ma jedną ogromną zaletę – jest kremem uniwersalnym, można stosować go na każdy rodzaj cery i jest kremem do stosowania na dzień i na noc.

Krem Ordinary ma silne właściwości nawilżający i szybko przywraca skórze jędrność i elastyczność. Bardzo łatwo się wchłania i przenika w głębsze tkanki skóry. Skutecznie blokuje niekorzystne działanie czynników zewnętrznych i utratę wody.

Źródło