Olivia Garden szczotka z włosia dzika

Szczotka z włosia dzika jako hit wśród artykułów do włosów

Dbanie o swoje włosy, jest niezmiernie ważne dla utrzymania schludnego wizerunku. To one, dodają urody czy przyciągają wzrok. Każdy, z nas chciałby mieć piękne, błyszczące, zdrowe, dobrze ułożone włosy. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wstajemy z rana ze sterczącymi włosami, chwytamy za szczotkę i je rozczesujemy. Właśnie, nie tylko dobre kosmetyki wpływają na jakość naszych włosów. Oczywiście, w dużej mierze poprawiają ich stan, jednak odpowiednia szczotka, zapobiega puszeniu się włosów, bądź zmniejsza podrażnienia skóry głowy.

Zatem jaka szczotka będzie najlepszym wyborem?

Na rynku, mamy całą gamę różnorodnych szczotek, począwszy od plastikowych grzebieni po szczotki z włosia dzika. Wiele marek, a każda stara się udowodnić, że to właśnie ich szczotki są najlepsze. Mnóstwo opinii w internecie, jedni wolą te, a drugie tamte. Jednak, pytanie co ty preferujesz? Szczotkę do włosów z dzika czy może mini szczoteczkę z lusterkiem, zamykaną na klapkę? Odpowiesz na to pytanie, pod koniec tego artykułu.

Olivia Garden – szczotka z dzika

Czy kiedykolwiek słyszeliście o takiej marce, jak Olivia Garden? Pierwsze skojarzenie, jakie może pojawić Wam się w głowach jest takie, że są to jakieś artykuły związane z ogrodnictwem. Jednak jest to mylne wrażenie. Olivia Garden to marka, która posiada szeroki zasób profesjonalnych artykułów fryzjerskich. Oferują: grzebienie, szczotki, nożyczki, klipsy do włosów i wiele innych. Nas interesuje, jedna konkretna szczotka z włosia dzika, która stała się hitem. Jest to plastikowa szczotka, której kolce zakończone są kulką z włoskami dzika (więcej informacji i opinie o produkcie znajdziesz tutaj). Dodatkowo ma profilowany kształt głowicy, która dopasuje się do każdego kształtu głowy.

Lekka i wygodna konstrukcja, zapewnia komfort przy rozczesywaniu kosmyków. Szczotka zapobiega puszeniu się włosów. Nie sprawia, żadnego problemu podczas rozczesywania włosów zarówno na sucho, jak i na mokro. Interesująca opcją jest też to, że posiada wyjmowany szpikulec, dzięki któremu można zrobić, idealny przedziałek na głowie. Martwisz się, że masz grube włosy i plastik się połamie? To nie problem, szczotki są dostępne w rozmiarach S, M oraz L. Polecane na różnych forach internetowych przez mnóstwo ludzi, więc może warto spróbować?