rica olejek do włosów

Rica – profesjonalna i naturalna pielęgnacja włosów

Kosmetyki do włosów marki Rica z roku na rok stają się coraz popularniejsze wśród osób chcących zadbać o urodę, w których życiu bardzo ważne miejsce zajmuje troska o środowisko. Są one w 100% ekologiczne, gdyż do ich produkcji wykorzystuje się jedynie naturalne i bezpieczne składniki pochodzące z Sycylii. Natomiast przy pozyskiwaniu potrzebnych surowców bierze się pod uwagę ideę zrównoważonego rozwoju, a także ogranicza emisję dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń.

Dlaczego kosmetyki Rica wyróżnią się na tle konkurencji?

O wyjątkowości kosmetyków decyduje unikalny skład, którego podstawą są woda wulkaniczna oraz opuncja figowa. Pierwszy z nich jest bogaty w minerały i mikroelementy tj.:

  • selen – wzmacniający włosy i nadający im blasku,
  • miedź – pobudzająca produkcję melaniny odpowiedzialnej za prawidłową pigmentację włosów,
  • cynk – będący ratunkiem dla włosów narażonych na zniszczenie przez słońce, wiatr czy gorące powietrze suszarki.

Ich połączenie sprawia, że fryzura nabiera pięknego i zdrowego wyglądu.

Natomiast opuncja figowa, a właściwie olejek z niej uzyskany, zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega, które odżywiają, nawilżają i wzmacniają uszkodzone włosy.

rica maska do włosów

Produkty marki Rica

W asortymencie marki Rica (https://bellita.pl/rica) znajduje się szeroki wybór kosmetyków służących do pielęgnacji, koloryzacji trwałej i demi-permamentnej oraz stylizacji. Można wśród nich znaleźć szampony do włosów o różnych potrzebach: suchych, przetłuszczających się, czy zniszczonych, a także maski regenerujące oraz odżywki zwiększające objętość cienkich włosów. Oprócz tego oferuje swoim klientom twisty do trwałej ondulacji, preparaty do rozjaśniania lub przyciemniania włosów, jak również olejki, peelingi, mgiełki oraz kremy i sera. Ponadto firma wypuściła specjalną serię kosmetyków dedykowanych dla mężczyzn.