Rozświetlacz pod oczy – koryguje i rozświetla skórę!

Masz problem z zasinieniami wokół oczu? Twoja skóra w tym miejscu wygląda na przemęczoną? Rozwiązaniem może być specjalny rozświetlacz, który od razu nada jej świeższy wygląd!

Niedoskonałości widoczne na skórze pod oczami to problem wielu kobiet. Aby je zniwelować, można zastosować odpowiedni korektor pod oczy. To jednak często za mało. By twarz mogła wyglądać jeszcze lepiej, świetnym wyborem może być rozświetlacz pod oczy, który nie tylko koryguje różne defekty, ale dodatkowo może rozświetlić skórę.

Rozświetlacze – polecane także pod oczy

Rozświetlacze, po angielsku określane także jako highlightery, to obecnie bardzo popularne kosmetyki kolorowe, które nadają skórze efekt świetlistej poświaty. Nakładane są najczęściej powyżej kości policzkowych, a także na środkowe partie twarzy.

Również rozświetlacz może świetnie sprawdzić się pod oczy. W tym przypadku warto postawić na korektory z dodatkowymi drobinkami rozświetlającymi tę okolicę. Dzięki temu można uzyskać najlepszy rezultat!

Zalety stosowania korygujących rozświetlaczy pod oczy:

  • zniwelowanie niedoskonałości – cieni, naczynek, plamek
  • nadanie oczom wypoczętego wyglądu
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek
  • optyczne powiększenie oczu

Jak wybrać najlepszy korektor z rozświetlaczem?

Producenci oferują obecnie różne korektory pod oczy. To kosmetyki, które mogą posiadać rozmaite konsystencje, kolory i metody aplikacji.

korektor pod oczy

Przy wyborze korygującego rozświetlacza pod oczy warto zwrócić uwagę na jego kolorystykę. Powinien być on dopasowany do naturalnego koloru skóry. Gdy wahamy się pomiędzy dwoma odcieniami, lepiej wybrać ten jaśniejszy.

Najlepiej zdecydować się na kosmetyk o lekkiej, płynnej konsystencji, który będzie nakładany z użyciem pędzelka czy gąbeczki. Taki kosmetyk rozświetli spojrzenie, zakryje defekty, a przy tym nie będzie odznaczał się na skórze.