regenerum serum do pięt

Regenerum do pięt – kto może używać popularnego kosmetyku?

Na rynku można znaleźć wiele produktów do pielęgnacji skóry pięt, ale kosmeceutykiem, który cieszy się ponadprzeciętną popularnością jest Regenerum serum do pięt. Ten kosmetyk apteczny nie tylko pomaga odbudować zniszczoną skórę stóp, ale również zapewnia jej pożądane nawilżenie, miękkość i gładkość, a także chroni ją przed zniszczeniami. Na pewno znajdą się osoby, które nie będą pewne tego czy Regenerum do pięt jest produktem właśnie dla nich. Odpowiedź na to pytanie znajdą właśnie w tym artykule.

Regenerum do pielęgnacji pięt – dla kogo?

Serum regeneracyjne z linii kosmeceutyków Regenerum zostało stworzone z myślą o każdym potencjalnym użytkowniku, bez względu na jego wiek, płeć, czy typ skóry. Można by myśleć, że specyfiku powinno się używać tylko w przypadku zniszczonych i spękanych pięt, jednak serum regeneracyjne Regenerum może być też używane do codziennej pielęgnacji stóp. Z pewnością przyniesie to wiele pozytywnych efektów, które zachęcą każdego do stosowania kosmeceutyku przez cały rok.

Czy Regenerum do pięt ma przeciwwskazania?

Zdecydowana większość kosmetyków pielęgnacyjnych ma jakieś przeciwwskazania, jednak Regenerum do skóry pięt nie dotyczy to w prawie żadnym stopniu. Jedynym przypadkiem, w którym nie można sobie pozwolić na pielęgnację pięt z użyciem specyfiku Regenerum to uczulenie na któryś ze składników. Składniki zastosowane do produkcji serum jednak nie należą do częstych alergenów, dlatego na regularne stosowanie Regenerum do pięt może sobie pozwolić praktycznie każdy zainteresowany produktem.

Najważniejsze elementy składu produktu

W Regenerum do pielęgnacji pięt można znaleźć przede wszystkim mocznik, który jest odpowiedzialny za większość właściwości pielęgnacyjnych produktu. Innymi aktywnymi związkami w produkcie są witaminy A, E oraz F. Warto też wspomnieć, że w serum pielęgnacyjnym znajduje się również olejek eteryczny z drzewa herbacianego znany ze swoich licznych właściwości prozdrowotnych. Inne, zastosowane w mniejszych ilościach, elementy składu Regenerum serum do pięt można znaleźć na opakowaniu produktu.