Profesjonalne szczotki do włosów – czym się wyróżniają?

Szczotka tangle teezer zrewolucjonizowała świat fryzjerski już wiele lat temu. Ten legendarny produkt kosmetyczny sprawdza się przy każdym rodzaju włosów. Można ją stosować do niesfornych kosmyków, łamliwych i osłabionych. Można ją również stosować do delikatnych i zniszczonych pasm. Sprawdza się ona także w trudnych stylizacjach. Z jej pomocą można rozczesać mokre i suche włosy. Może ona również służyć do termostylizacji. Ten wszechstronny i uniwersalny produkt nie zajmuje dużo miejsca, zatem można mieć go zawsze przy sobie. Występuje on w wersji standardowej oraz kompaktowej.

Szczotka tangle teezer niezastąpiona przy rozczesywaniu splątanych kosmyków

Z całą pewnością to fryzjerskie akcesorium wyróżnia się także unikalnym designem i doskonałymi właściwościami pielęgnacyjnymi, w przypadku matowych i suchych włosów. Tego typu produkt występuje w szerokiej barwie kolorystycznej. Zmniejsza on wypadanie włosów. Szczotka ta jest odpowiednia do równomiernego rozprowadzania odżywek, peelingów i maseczek na włosach. Dodatkowo, ułatwia ona rozczesywanie nawet mocno splątanych kosmyków i pomaga zmniejszać łamanie się pasm. Jest ona również wyposażona w bardzo wygodny i ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu można sprawować pełną kontrolę nad czesaniem.

Opatentowana technologia ząbków, która ułatwia pielęgnację włosów

Opatentowana technologia ząbków zwiększa wygodę rozczesywania i pielęgnacji skóry głowy. Co ciekawe, ząbki radzą sobie również z falowanymi kosmykami oraz tymi kręconymi. Szczotki tangle teezer rozplątują poszczególne kosmyki bez ciągnięcia skóry, co wpływa znacząco na komfort i wygodę użytkowania. Ząbki dobrze współpracują z każdym rodzajem włosa, odpowiednio wyginają się i są bardzo elastyczne. Dzięki odpowiedniej i regularnej pielęgnacji, włosy są zdrowe i błyszczące.