Problematyczna cera – jaka maseczka sprawdzi się najlepiej?

Cera z niedoskonałościami jest trudna w codziennej pielęgnacji. Wybór produktów kosmetycznych powinien być dokładnie przemyślany. Jeśli zostaną one niewłaściwie dopasowane, to najprawdopodobniej nieprzyjemne objawy ulegną zaostrzeniu. Poszukując idealnej maseczki dla skóry trądzikowej warto wziąć pod uwagę naturalną glinkę.

Dogłębne oczyszczenie

Maseczka Loreal czysta glinka wykazuje działanie silnie oczyszczające. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pragną pozbyć się zaskórników, czy też innych niedoskonałości. Trzeba zaznaczyć, że produkt posiada dogodną formułę. Jego nałożenie jest całkowicie bezproblemowe. Można wykorzystać to tego szpatułkę. Istotne jest to, aby równomiernie nałożyć maseczkę na twarzy (omijając okolicę oczu i ust).

Opisywana maseczka na bazie glinki może okazać się zbyt mocna dla skóry bardzo wrażliwej. Lekko wysusza ona niedoskonałości. To dobra propozycja dla skóry tłustek, czy też mieszanej.

Wygładzenie skóry 

Loreal czysta glinka to maseczka, która nie przesusza, ani przesadnie nie ściąga skóry. Ważne jest jednak to, aby nie stosować jej zbyt często. Z pewnością nie jest to kosmetyk, który stosuje się codziennie. Produkt wygładza skórę, a także poprawia jej koloryt. Cera zyskuje zdrowego blasku. Wszelkie zaczerwienienia oraz nieestetyczne plamy zostają zredukowane. 

Na uwagę zasługuje fakt, że w składzie opisywanej maseczki znajdują się aż trzy rodzaje glinki mineralnej. Trzeba również wspomnieć o czarnym węglu, który działa niczym detoks.

Oferta sprzedażowa: Loreal czysta glinka dostępna tutaj.