kosmetyki Bioderma Sensibio zestaw

Marka Bioderma i jej trzy serie kosmetyków

Każdy rodzaj skóry potrzebuje odrębnej pielęgnacji i właściwie dobranych kosmetyków. Marka Bioderma doskonale to rozumie i posiada w swojej ofercie trzy różne linie produktów dedykowane odpowiednio skórze mieszanej i tłustej z nadmiernym wydzielaniem się sebum, wrażliwej i skłonnej do podrażnień oraz odwodnionej i poszarzałej. Dzięki dobrze dobranej pielęgnacji cera odzyska zdrowy wygląd, a problemy skórne zostaną zniwelowane.

Linia Bioderma Sebium

Linia Sebium Biodermy to seria kosmetyków dedykowana skórze mieszanej i tłustej, które mają skłonność do nadmiernego wytwarzania sebum oraz powstawania niedoskonałości i zaskórników. W tej linii został zastosowany patent FLUIDACTIVTM, którego zadaniem jest biologicznie regulować jakość sebum. W skład serii wchodzą produkty oczyszczające takie jak żel, peeling i płyn micelarny, tonizujące i pielęgnacyjne. Każdy z kosmetyków działa na skórę przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia, działa ściągająco na rozszerzone pory, wycisza niedoskonałości i poprawia ogólny wygląd skóry.

Linia Bioderma Sensibio

W serii Sensibio znajdują się kosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, naczynkowej i borykającej się z ŁZS. Są to produkty delikatne i dostosowane do cery nadwrażliwej, która ma tendencję do zaczerwienień i wypieków. Po zastosowaniu kosmetyków Sensibio skóra jest ukojona, podrażnienia złagodzone, a naskórek odbudowany i wzmocniony. W tej linii znalazły się delikatne produkty myjące o bezzapachowych formułach, kremy intensywnie nawilżające i kojące oraz kuracje dla osób z ŁZS.

Linia Bioderma Hydrabio

Po kosmetyki z serii Bioderma Hydrabio mogą sięgnąć osoby o każdym rodzaju skóry, które borykają się z odwodnieniem i gorszym wyglądem swojej cery. Linia Hydrabio przywraca właściwy poziom nawilżenia i dba o wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Cera zyskuje zdrowy blask, staje się bardziej gładka i nawilżona. Składniki zawarte w kosmetykach są na tyle delikatne, że mogą być stosowane do pielęgnacji również skóry wrażliwej i podrażnionej.