microdermal

Kolczyk umieszczony pod skórą

Piercing microdermal cieszy się coraz większą popularnością. Może z tego względu, że każda osoba, która zdecyduje się na takie kolczykowanie, do wyboru ma różnorodne nakrętki. Wybór jest naprawdę szeroki. Do tego wielu piercerów zgodnie przyznaje, że kolczyk microdermal jest zdecydowanie bezpieczniejszą formą. Co należy wiedzieć jeszcze o tej ciekawej formie piercingu?

Kolczyk przylegający do ciała

Microdermal z https://crazyneedles.pl/pl/menu/surface-microdermal-235 pozwala na to, aby kolczyk przylegał ściśle do ciała. Jednak bez obaw o to, że będzie to co najmniej bolesne. Wręcz przeciwnie. Nic nie będzie boleć, a sama konstrukcja nie będzie stwarzać groźnych sytuacji. Dla przykładu można tu wspomnieć o surfacebar. W takim przypadku istnieje duże ryzyko zerwania kolczyka. Microdermal kolczyk na pewno nie będzie stwarzał takich sytuacji. Bez względu na to, w której dokładnie części ciała zostanie on umieszczony.

Problemy z kolczykiem

Nigdy nie powinny się one pojawić. W szczególności, jeżeli sam zabieg przebicia będzie wykonywany przez profesjonalnego piercera. Nie można również zapomnieć o dezynfekcji rany do momentu, aż całość się zagoi. Należy również pamiętać o tym, aby na noc, w okresie gojenia się rany, kolczyk zaklejać – najlepiej plastrem z gazikiem. Gdyby jednak faktycznie działo się coś niepokojącego, należy jak najszybciej udać się do placówki medycznej lub też do studia tatuażu. Trzeba działać najszybciej jak się tylko da, jeżeli dojdzie do zaognienia się rany. Tak, aby móc przy tym zadbać o własne zdrowie i kolczyk w ciele.