eveline selfie time

Eveline Selfie Time – dlaczego warto się nim zainteresować?

Eveline Selfie Time to podkład, który sprawdzi się nie tylko posiadaczkom cery mieszanej, ale także suchej. Skład kosmetyku, który nawilży skórę, a także właściwości zastygające sprawiają, że można nakładać go nie tylko na co dzień, ale także wykorzystywać go do makijażu na specjalne okazje. Nie bez znaczenia jest także niska cena, a także duża gama odcieni, co pozwoli nam dobrać ten idealny.

Eveline Selfie Time kolory, jakie wybrać?

eveline selfie time

W gamie kolorów eveline selfie time z Cocolity znajdują się zarówno odcienie różowe, jak i żółte. Wszystko po to, aby każda klientka miała szansę dobrać dla siebie najlepszy kolor. Produkt dzięki zawartości witaminy E i kwasu hialuronowego wygładza i pielęgnuje skórę. Podkład nałożony na skórę sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale także do noszenia go wtedy, kiedy tego dnia będą wykonywane zdjęcia twarzy, bo w tym przypadku świetne krycie jest kluczowe. To dlatego tak wiele osób traktuje Selfie Time Eveline jako pewnik, który sprawdzi się doskonale niezależnie od okazji.

Łatwa dostępność i niska cena

Obecnie klientki nie tylko oczekują od kosmetyków właściwości pielęgnujących, ale także tego, aby kosmetyki wyglądały świetnie i były łatwo dostępne. Jeśli chodzi o Selfie Time Eveline to można liczyć na niską cenę, a także możliwość zakupu w drogerii stacjonarnej i internetowej. Wszystko po to, aby każda osoba miała szansę w dowolnym momencie nabyć kosmetyk. Jeśli chodzi o kwestie dopasowania produktu do konkretnego typu cery, to w przypadku Selfie Time Eveline nie ma konkretnej rekomendacji. Można wybrać go zarówno wtedy, kiedy posiadaczka ma cerę suchą, jak i mieszaną, kiedy potrzebne jest mocne krycie i właściwości zastygające. Wszystko po to, aby każdy klient niezależnie od typu cery, mógł cieszyć się doskonałym kryciem w każdej sytuacji. Podkład sprawdza się świetnie do makijażu codziennego, ale także dzięki możliwości dokładania kolejnych warstw produktu, można liczyć na niemalże pełne krycie. To sprawia, że kosmetyk może być wykorzystywany także na specjalne okazje, gdzie nieskazitelny wygląd jest niezbędny.