Co znajduje się w zestawie do hybryd?

Zestaw do hybryd sprawia, że każda kobieta może samodzielnie wykonać manicure hybrydowy w domu. Niestety jest to dosyć kosztowne u profesjonalnej kosmetyczki i kosztuje ponad 100 złotych.

Wykonanie manicure hybrydowego


Ciężko jest jednak sobie tego odmówić, ponieważ paznokcie wykonane tą metodą wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Dlatego wiele kobiet nie chce albo nawet nie potrafi już wrócić do klasycznego malowania. Lampa UV utwardzająca lakier powoduje, że paznokcie mogą wytrzymać nawet trzy tygodnie. Główną zaletą manicure hybrydowego jest fakt, że jest on niezwykle trwały i wytrzymały. Warto zwrócić również uwagę na to, że się nie odpryskuje oraz nie ściera.

Skład zestawu do hybryd


W skład zestawu do hybryd wchodzi: baza do lakieru, patyczki, lakier hybrydowy, lampa UV, cleaner oraz top coat
. Oczywiście lepiej jest kupić wszystkie akcesoria oddzielnie, ponieważ można liczyć na dużo lepszą jakość, ale na samym początku nie ma co się jeszcze narażać na takie wydatki. W sprzedaży dostępne są gotowe zestawy startowe, które umożliwią rozpoczęcie przygody z manicure hybrydowym. Obowiązkowym elementem jest oczywiście lampa UV, której minimalna moc powinna wynosić 36 W. Wystarczą zaledwie dwie minuty, żeby utwardzić lakier na paznokciach. Lampy UV nie są jedyne, ponieważ dostępne są jeszcze lampy LED, które jednak nie są tak uniwersalne i dlatego cieszą się zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem. Lampa jest też często wyposażona w czujnik ruchu, który sprawia, że urządzenie włącza się samoistnie po umieszczeniu dłoni lub stopy w odpowiednim miejscu.