BIOELIXIRE

Bioelixire – naturalne kosmetyki do włosów

Bioelixire to marka kosmetyków do pielęgnacji i ochrony, której filozofią jest połączenie najnowszej technologii z dobrem naturalnych składników. Wśród współtworzonych ze specjalistami z dziedziny dermatologii i trychologii produktów, znaleźć można wysokiej jakości wegańskie szampony i odżywki do każdego typu włosów, w tym włosów zniszczonych. 

„Istota natury” — wegańska seria kosmetyków Bioelixire

Bioelixire (dostępne na bellita.pl) wychodzi naprzeciw świadomym problemów środowiskowych klientom oraz wszystkim osobom wybierającym produkty zgodne z ideą weganizmu, czyli życia bez wykorzystywania produktów odzwierzęcych. Linia kosmetyków „Istota natury” zawiera wszystkie elementy pielęgnacji niezbędne do utrzymania równowagi PEH stworzone na bazie roślin. PEH, czyli skrót od słów proteiny, emolienty i humektanty to trzy składniki kompleksowego dbania o włosy. Proteiny odbudowują zniszczony włos, humektanty nawilżają, a emolienty chronią pasma przed czynnikami zewnętrznymi. Dostępne są więc: wegańska odżywka proteinowa, wegańska maska emolientowa, wegańska maska humektantowa oraz wegański szampon nawilżający.

BIOELIXIRE SZAMPON

Bioelixire dla włosów zniszczonych

Bioelixire dysponuje też kosmetykami dla włosów będących w szczególnej potrzebie odbudowy i pielęgnacji. Z tego powodu kosmetyki przeznaczone do włosów zniszczonych, np. farbowanych, poddawanych wysokiej temperaturze czy ze skłonnością do łamania i matowienia, zawierają idealnie dobrane mieszanki substancji regenerujących, które jednocześnie nie podrażniają skóry głowy. Do produktów z tej serii należą m.in.: Booster aminokwasowo-witaminowy do włosów zniszczonych, odżywka do włosów zniszczonych z agrestem indyjskim (dla odżywienia pasm) i z kompleksem 12 aminokwasów oraz szampon do włosów zniszczonych z biobambusem, który wzmacnia cebulki włosów.