krem do twarzy Bakuchiol Bielenda

Bielenda – zaopiekuj się swoją skórą!

Codziennie świeża cera? Tak, to możliwe dzięki kosmetykom firmy Bielenda. W dzisiejszych czasach mamy powszechny dostęp do najlepszych linii kosmetyków. Jedną z takich propozycji jest seria Bakuchiol Bielenda, która sprawi, że skóra twarzy poczuje się, jak nowo narodzona. Z kolei produkty z serii Fresh Juice przeznaczone są szczególnie dla osób z nietypowym odcieniem skóry. Ich fundamentem jest bioaktywna woda cytrusowa, jak i soki z owoców. W ramach jednej linii znajdują się różne gamy produktów, które różnią się składem i funkcją pielęgnacyjną.

Kosmetyk XXI wieku – seria Bielenda Fresh Juice

Rześkość, nawilżenie i duża dawka energii – to cechy, które charakteryzują serię Belenda Fresh Juice. Wśród tych produktów znajdziesz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy o właściwościach nawilżających i odżywczych. Wszystko za sprawą bioaktywnej wody cytrusowej oraz zawartości soków z takich owoców, jak arbuz czy ananas. Seria Bielenda Fresh Juice to duży wybór produktów, wśród których znajdziemy:

– gamę rozświetlającą,

– gamę orzeźwiającą,

– gamę detoksykującą,

– gamę oczyszczającą,

– gamę kojącą,

– gamę nawilżającą.

Seeria Fresh Juice to generalnie produkty przeznaczone do pielęgnacji naszej twarzy. Ich formuły zostały tak dobrane, by stanowiły kompleksowe nawilżenie, odżywienie oraz regenerację skóry, tak jak ma to miejsce w koreańskim rytuale piękna. Są to produkty ponadczasowe, a ich skład sprawi, że nawet najbardziej wymagająca skóra poczuje się zaopiekowana. Te kosmetyki są stworzone z myślą zarówno o skórze normalnej, jak i problemowej oraz wymagającej.

Renesans w kosmetykach – seria Bakuchiol Bielenda

Ta seria to wyjątkowość. Kosmetyki marki Bielenda Bakuchiol BioRetinol Effect powstały z myślą o pielęgnacji skóry dojrzałej, która to wymaga intensywnej regeneracji oraz odżywienia. W składzie kosmetyków znajduje się aż 97% substancji pochodzenia naturalnego. Kremy zawierają przy tym wodę różaną, aby móc jeszcze lepiej poprawiać elastyczność skóry oraz zmniejszać widoczność zmarszczek. Seria ta jest dedykowana dla kobiet ceniących sobie najwyższą jakość.