baza kauczukowa

Bazy kauczukowe, na jakie właściwości możemy liczyć?

Obecnie nie musimy wybierać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, aby wykonać manicure, który będzie prezentował się świetnie na naszych dłoniach. Jest to bardzo ważne, bo dzięki temu mamy rzeczywiście szansę oszczędzić swoje pieniądze, ale także czas. Manicure w domu możemy bowiem wykonać o dowolnej, pasującej nam porze, co nie byłoby możliwe, kiedy musielibyśmy skorzystać z usług salonu kosmetycznego. Należy jednak w tym celu zakupić odpowiednie produkty, a także akcesoria i nauczyć się ich używać w sposób prawidłowy.

Jak domowym sposobem utwardzić i zabezpieczyć płytkę paznokcia?

Zdecydowanie największy problem u wielu klientek stanowi zapuszczenie paznokci. Bazy kauczukowe, to produkty, które są w stanie w szybki sposób utwardzić płytkę, przedłużyć ją, ale także zabezpieczyć. Na uwagę zasługuje fakt, że baza kauczukowa  może być nakładana samodzielnie, ale także jako baza pod lakier hybrydowy. Dzięki temu będzie on:

  • wzmocniony,
  • zostanie przedłużona jego trwałość,
  • zyskamy produkt, który poziomuje się samodzielnie.

Gdzie możemy kupić bazy kauczukowe do paznokci dobrej jakości?

Bazy kauczukowe do paznokci możemy zakupić w drogeriach, ale także w sklepach z akcesoriami do paznokci. Co najważniejsze, to nie musimy inwestować w bardzo drogą bazę, aby nam się sprawdziła, bo znajdziemy wiele produktów, które nie kosztują zbyt wiele, a jednocześnie sprawdzają się doskonale. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób, które wykonują manicure w domu, decyduje się zrezygnować z klasycznej bazy na rzecz bazy kauczukowej. To ona jest w stanie nie tylko utwardzić płytkę, ale także sprawić, że rzeczywiście zacznie się ona prezentować o wiele lepiej. Kiedy chcemy nakładać bazy kauczukowe, to musimy jednak pamiętać o kupnie lampy do paznokci. Produkt powinien bowiem zostać utwardzony, aby trzymał się świetnie, nie rozlewał się, a także, aby został idealnie utwardzony. Dzięki temu zyskamy możliwość zapuszczenia paznokci, nawet jeśli do tej pory nam się to nie udawało.