Wkładki urologiczne- czym są, rodzaje, jak ich używać?

Wielu mężczyzn zmaga się z problemem nietrzymania moczu. Dolegliwość ta jest niezwykle krępująca i prowadzi do ogromnego dyskomfortu. Często utrudnia normalne funkcjonowanie, sprawiając, że mężczyzna wycofuje się z życia towarzyskiego. U większości panów jest to nietrzymanie kropelkowe lub lekkie. W przypadku takiej przypadłości warto sięgnąć po specjalne wkładki tena men. Artykuły te skutecznie pochłaniają wilgoć, eliminują przykry zapach i gwarantują maksymalną dyskrecję.

Jak wyglądają wkładki urologiczne dla panów?

Wkładki tena men swoim wyglądem przypominają podpaski czy wkładki higieniczne. Zakłada się je tak samo jak wspomniane artykuły. Wystarczy przykleić je do bielizny. Wkładki urologiczne różnią się jednak swoją chłonnością. Skutecznie pochłaniają dużą ilość moczu, ochraniając w ten sposób skórę przed nadmierną wilgocią. Dostępne w sprzedaży majtki tena men mogą mieć różny stopień chłonności, a więc da się je dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Wkładki urologiczne- rodzaje

Dostępne rodzaje wkładek tena men pants to:

tena men level 1- wkładki dedykowane panom cierpiącym na niewielkie nietrzymanie moczu. To dyskretne i cienkie wkładki, które chronią przed wilgocią i zapachem. Specjalny anatomiczny kształt wkładek sprawia, że idealnie dostosowują się do ciała,
tena men level 2- gwarantują ochronę przed średnim nietrzymaniem moczu,
tena men level 3- to artykuły zapewniające najwyższą ochronę, polecane mężczyznom z wyższym stopniem nietrzymania moczu.

Jak używać wkładek na nietrzymanie moczu?

Wkładki tena men są banalne w codziennym użytkowaniu. Najpierw należy oczywiście dobrać produkt, który zapewni nam wystarczającą ochronę. Jest to proste, gdyż wkładki zostały podzielone na 3 stopnie ochrony. Po zakupie właściwego artykułu należy wyjąć produkt z opakowania i zdjąć taśmę ochronną. Trzymając szerszy koniec wkładki do góry, przyklejamy pasem samoprzylepny bezpośrednio na bieliznę.

Wkładki urologiczne to dyskretne i niezawodne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Osoby zainteresowane zapraszamy do sklepu Nowafarmacja.pl – promocje i niskie ceny czekają