Trwały Flexy Gel od Elisium

Stylizacja paznokci wcale nie musi trudna, a wręcz przeciwnie, powinna sprawiać przyjemność oraz być łatwa w wykonaniu. Osoby początkujące z pewnością zadają sobie pytanie, jakie produkty są odpowiednie, aby wykonać manicure hybrydowy. Trudniejsze natomiast wydaje się przedłużenie oraz budowa paznokci. Flexy Gel Elisium jest produktem, który ułatwi nam to zadanie. Wykonany jest z akrylu oraz żelu, przez co jest zupełnie inny niż tradycyjny żel. Jakie więc ma zalety? https://puderek.com.pl/8124-elisium-zestaw-startowy-flexygel-25g-formy-100-szt-akcesoria.html

  • Jeśli martwisz się, że żel do paznokci zrujnuje wykonywany manicure, to nie ma takiej potrzeby. Produkt ten ma gęstą konsystencję, nakładając na płytkę, nie ma prawa zalać skórek oraz spływać z płytki paznokcia.
  • Łatwe modelowanie paznokci. Żel ten jest bardzo plastyczny, wystarczy jedynie zamoczyć pędzelek w liquid i równomiernie rozprowadzić produkt, aby ukształtować paznokcia.
  • Masz możliwość wyboru, w jaki sposób chcesz zaaplikować produkt na płytkę. Możesz zrobić to za pomocą szablonu, który umieścisz pod wolny brzeg paznokcia, następnie formować pożądany kształt. Drugim sposobem natomiast jest użycie formy. Ten sposób może wydawać się łatwiejszy w połączeniu z Flexy Gelem Elisium. Wystarczy dopasować formę do kształtu naturalnego paznokcia. Następnie należy rozprowadzić równomiernie żel, nałożyć na paznokieć i utwardzić w lampie. Oba sposoby idealnie sprawdzą się w przedłużaniu oraz wzmocnieniu  paznokci.
  • Bogata gama kolorystyczna, każdy znajdzie odpowiedni kolor dla siebie. Wybieraj spośród bieli, różu bądź beżu.  
  • Żel jest bardzo trwały oraz odporny na uszkodzenia.