Natura w kosmetykach

Na rynku kosmetycznym można znaleźć bardzo dużo produktów. Producenci obiecują, że są naturalne i bez syntetycznych barwników, ale czy rzeczywiście tak jest? Wśród tych wszystkich artykułów do pielęgnacji ciała i włosów na szczególna uwagę zasługują kosmetyki Babuszki Agafii, które powstają w oparciu o tradycyjne receptury. Od 2002 roku zyskują coraz więcej zwolenników. Gdzie tkwi tajemnica sukcesu Babuszki Agafii?

Siła natury!

Od dłuższego czasu panuje moda na rosyjskie kosmetyki naturalne i zapotrzebowanie na nie stale rośnie. Tajemnicą sukcesu kosmetyków od Babuszki Agafii jest ich naturalność. Szampony, odżywki, maski i kremy powstają na bazie ziół. Producent gwarantuje, że wszystkie produkty są ekologiczne. Potwierdzają to certyfikaty Ecocert, BDIH i ICEA. Dzięki temu mamy pewność, że w składzie nie znajdziemy ani silikonów ani parabenów. Oprócz dobrego składu, Babuszka Agafia oferuje produkty w niewygórowanych cenach – więcej. To wszystko składa się na ogromną popularność rosyjskich kosmetyków do pielęgnacji.

Asortyment Babuszki Agafii

Babuszka Agafii to głównie kosmetyki do włosów. W drogeriach można znaleźć takie produkty jak:

  • Aktywne serum ziołowe na porost włosów. Jest to preparat ziołowy, stymulujący wzrost włosów, a także regenerujący, który odżywia skórę głowy,
  • Balsam pielęgnacyjny do włosów farbowanych, posiada w swoim składzie mleczną serwatkę, która sprawia, że włosy stają się elastyczne i odzyskują blask,
  • Czarny szampon przeciwłupieżowy, który zawiera aż 17 ziół. Dzięki mieszance bażyny czarnej, ostrzenia pospolitego, dziegciu, a także powojnika syberyjskiego i wielu innych naturalnych składników, gwarantuje doskonałe oczyszczenie skóry głowy.

Z Babuszką Agafią dbanie i włosy wydaje się być bardzo proste, a co ciekawe, tanie. Linia kosmetyków jest w przystępnej cenie, a to sprawia, że każda kobieta może sobie na nie pozwolić.