Ładnie pomalowane paznokcie

Jeśli lubisz mieć zadbane paznokcie, ten artykuł jest dla Ciebie. W dzisiejszych czasach zrobienie hybrydowych paznokci jest banalnie proste. Można to wykonać samodzielnie lub z pomocą mamy, przyjaciółki, babci, męża. Podczas robienia manicure warto jednak pamiętać o kilku szczegółach.

Baza pod lakier hybrydowy – jaką wybrać?

ibd-top-coat-intense-seal

Podczas wykonywania manicure hybrydowego można się naprawdę doskonale bawić. Planujesz wieczór z przyjaciółkami? Zróbcie sobie paznokcie. Na początku trzeba wybrać się do sklepu, aby kupić wszystkie potrzebne produkty. Przede wszystkim potrzebna będzie wysokiej jakości lampa uv, która wcale nie jest taka droga. Oprócz tego potrzebna będzie:

  • baza pod lakier hybrydowy,
  • lakier hybrydowy,
  • ibd top do paznokci,
  • pilniczek.

Malowanie paznokci

Kiedy już zaopatrzymy się we wszystkie potrzebne produkty, można przystąpić do malowania. Na początku będzie potrzebna baza pod zel ibd. Produkt należy rozprowadzić bardzo dokładnie na płytce. Gdy pomaluje się wszystkie paznokcie, należy utwardzić je pod lampą UV. Trwa to zazwyczaj kilka sekund. Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniego koloru lakieru. Opcji jest naprawdę wiele. Można pomalować paznokcie na czerwono, czarno, biało, zielono, fioletowo lub szaro. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Baza pod zel ibd wykonana jest z bardzo dobrej jakości produktów, dzięki czemu jest w stanie odżywić płytkę paznokcia.

Gdy maluje się paznokcie, warto zwrócić uwagę na to jakie produkty się stosuje. Ibd top to fantastyczna rzecz, która cieszy się sporą popularnością. Top nakłada się na lakier hybrydowy i utwardza się przez kilka minut. Po tylu czynnościach paznokcie wyglądają naprawdę pięknie i estetycznie, płytka natomiast bardzo się błyszczy. Jak widać, wykonanie manicure w domu nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać.