d'alchemy

Jak działają kosmetyki d alchemy?

D’alchemy to polska marka kosmetyków, która czerpie inspirację wprost z natury, łącząc jednocześnie współczesne podejście do produkcji. W związku z tym w składzie produktów znajdują się wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego, a dodatkowo woda została zastąpiona hydrolatami roślinnymi. Wszystkie składniki poddawane są testom laboratoryjnym, które potwierdzają ich skuteczne działanie. D alchemy to nowoczesna propozycja z silnymi tradycjami.

D’alchemy kosmetyki – siła prosto z natury

W składzie kosmetyków d alchemy nie ma substancji syntetycznych ani odzwierzęcych, dzięki czemu sprawdzają się one również w przypadku skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Każdy zawiera co najmniej 98% bioskładników, a ich jakość potwierdzają uzyskane certyfikaty. 

d'alchemy

D’Alchemy kosmetyki – tajemnica składników

Produkty d’Alchemy zawdzięczają swoją skuteczność starannie wyselekcjonowanym składnikom, które głęboko nawilżają, silnie regenerują lub skutecznie niwelują oznaki starzenia. Brak sztucznych substancji zapachowych nie wpływa na bezwonność kosmetyków. Wręcz przeciwnie. Zamiast syntetycznych dodatków produkty zawierają substancje organiczne i naturalne, przede wszystkim olejki eteryczne, które pozytywnie oddziałują na cały organizm. Kosmetyki marki d’alchemy są zatem odpowiednie dla:

  • wegan i wegetarian (nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach),
  • osób dbających o środowisko (produkty opakowane są w biofotoniczne szkło),
  • klientów poszukujących produktów naturalnych (kosmetyki bazują na ekstraktach roślinnych),
  • osób dojrzałych (specjalna linia antiaging).