biotebal rzęsy xxl efekty

Jak działa biotebal rzęsy xxl?

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczny preparat, który dba o kondycję i wzrost rzęs. 3 tygodnie regularnego stosowania wystarczą, aby uzyskać efekt pięknych i długich rzęs. Aplikacja jest bezpieczna i prosta. Specjalna formuła Inno-BiBiotinTM skutecznie wydłuża, a także pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi. Produkt dostępny jest w formie aplikatora przypominającego tusz, nie skleja ani nie narusza struktury rzęs.

Biotebal serum do rzęs – skuteczność potwierdzona badaniami

Jeśli chodzi o biotebal rzęsy xxl efekty są widoczne na wielu płaszczyznach. Badania kliniczne wskazują, że produkt wydłuża, zagęszcza i pogrubia rzęsy, wzmacnia u nasady, a także pobudza ich odrastanie. Co więcej, pielęgnacja odbywa się z pomocą wygodnego i wydajnego aplikatora.

biotebal rzęsy xxl efekty

Biotebal xxl rzęsy wzmocnione i wydłużone za sprawą składników aktywnych

Skuteczność preparatu do rzęs wynika ze starannie skomponowanego składu, w którym istotną rolę odgrywają następujące składniki aktywne:

  • bimatoprost – stymuluje wzrost rzęs i jednocześnie powstrzymuje proces ich wypadania,
  • pantenol – prowitamina B5 – wygładza i pogrubia włókno włosa, zabezpiecza przed uszkodzeniami. Wykazuje właściwości regenerujące,
  • polisacharydy – wykazują silne właściwości nawilżające. Wygładzają nierówności powierzchni rzęs i brwi,
  • biotyna – witamina H- stymuluje wzrost rzęs i brwi,
  • ekstrakt ze świetlika lekarskiego – działa kojąco i nawilżająco,
  • peptydy – poprawiają kondycję rzęs,
  • ekstrakt z pestek dyni – wzmacnia strukturę rzęsy, przeciwdziałając ich wypadaniu.

Aby zawarte biotebal serum do rzęs zadziałało skutecznie, niezbędne jest jego regularne stosowanie, zgodne z zaleceniami producenta.