dermedic

Czym wyróżnia się marka Dermedic?

Dermedic to marka kosmetyków, która została opracowana na podstawie wiedzy i doświadczenia dermatologów z wykorzystaniem nowoczesnych trendów i aktualnych wyników badań naukowych. Podstawowym składnikiem wszystkich kosmetyków jest woda termalna pozyskiwana z głębokości ponad 2100 metrów pod powierzchnią ziemi. Woda dostarcza niezbędnych skórze minerałów, które wspierają pielęgnację skóry i wykazują właściwości lecznicze. Preparaty marki Dermedic przeznaczone są dla skóry wrażliwej, zapewniają jej komfort i powrót do równowagi. Są rekomendowane przez dermatologów.

Dermedic – kosmetyki dla skóry wrażliwej

Kosmetyki marki Dermedic to produkty podzielone na serie dedykowane konkretnym potrzebom lub problemom skóry. Wśród nich wyróżniamy między innymi następujące serie:

  • dermedic capilarte – dla problematycznej skóry głowy,
  • dermedic linum emolient – dla skóry przesuszonej, atopowej,
  • dermedic baby – dla skóry suchej, atopowej dla dzieci od 1. dnia życia,
  • dermedic oilage – dla skóry dojrzałej, wrażliwej,
  • dermedic normacne – dla skóry tłustej, problematycznej, trądzikowej.
dermedic

Dermedic – jak powstają kosmetyki?

Dermedic to marka polskich kosmetyków, która restrykcyjnie przestrzega zasad GMP w procesie produkcji. Obejmują one działania, procedury i metody, które gwarantują najwyższą jakość produkcji. GMP oznacza zatem ścisły nadzór i monitoring procesów obejmujących wszystkie jego etapy: od zaopatrzenia poprzez produkcję aż po dostawę. Dzięki tak ogromnej staranności i dokładności wszystkie produkty cechują się doskonałą jakością, zapewniając skuteczność działania i zadowolenie klientów.