nuxe huile prodigieuse

Magiczne olejki Huile Prodigieuse i ich działanie

Nuxe Huile Prodigieuse jest to suchy olejek mający naprawdę wiele zastosowań. Można go używać zarówno na skórę jak i na włosy. Olejek ten ma za zadanie odżywiać oraz regenerować zarówno jedno, jak i drugie. Produkt wykazuje właściwości przeciwutleniające oraz ochronne. Na skórze i na włosach tworzy barierę ochronną, która ma za zadanie chronić je przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiatr, upały, mróz, kurz czy inne.

Najważniejsze cechy Nuxe Prodigieuse to:

– działanie nawilżające i wygładzające,

– działanie zmniejszające widoczność niedoskonałości

– działanie odżywiające

Dlaczego wybrać olejek Huile Prodigieuse?

nuxe huile prodigieuse

Olejek ten zawiera w sobie aż 6 szlachetnych olejków roślinnych takich jak:

– olejek z orzechów makadamia,

– olejek z orzechów laskowych,

– olejek z ogórecznika,

– olejek ze słodkich migdałów,

– olejek z kamelii,

– olejek z dziurawca.

Produkt ten wyróżnia unikalna, nietłusta formuła, dlatego nazywany jest suchym olejkiem. Zawiera około 97,8% składników pochodzenia naturalnego, czemu zawdzięcza również swój niezwykle piękny zapach.

Olejki Nuxe Huile Prodigieuse są wykonane tylko i wyłącznie z wyselekcjonowanych produktów dlatego są tak luksusowe.

Używanie olejków do pielęgnacji skóry i włosów na całym świecie

Oleje roślinne i cenne składni odżywcze w nich zawarte wykazują doskonały wpływ na włosy. Nawilżają je, pielęgnują i regenerują od środka, wnikając poprzez otwarte łuski włosa. Potrzebują ich szczególnie włosy zniszczone, pozbawione blasku i objętości, a także takie, które się puszą. Jeśli pojawią się takie problemy, warto skorzystać z dobroczynnej mocy olejków. Natomiast jeśli chodzi o zastosowanie ich w pielęgnacji na całym świecie, to od wieków na wschodzie kobiety używają olejków celach pielęgnacyjnych. W okolicach Indii czy Korei jest to jak najbardziej normalne. Oczywiście mogą one również uczulać lub o dziwo powodować przesuszenie skóry dlatego tak jak wszystko należy stosować je z umiarem, ponieważ później może być ciężko wyleczyć taką alergię.